Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier kontraktu - Kierownik robót wykończeniowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 13.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Metropolitan Investment jest pierwszym w Polsce zespołem wyspecjalizowanym w profesjonalnym doradztwie w procesie inwestowania w nieruchomości dochodowe dla klienta indywidualnego.

    Oferujemy unikalne i skuteczne rozwiązania na rynku nieruchomości poprzez projektowanie, budowę, komercjalizację i zarządzanie projektami.

    W związku z silnym rozwojem organizacji poszukujemy:

    Inżyniera kontraktu / Kierownika robót wykończeniowych
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych prac wykończeniowych i robót budowlanych,
    • wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Kontraktu,
    • realizacja i kontrolowanie harmonogramu projektu,
    • współpraca w procesie rozliczeń z wykonawcami i rozliczenia inwestycji,
    • weryfikacja dokumentacji powykonawczej,
    • przygotowywanie przedmiarów do ofert na podstawie dokumentacji technicznej i projektowej,
    • przygotowywanie harmonogramu inwestycji,
    • prowadzenie spraw formalno-prawnych związanych z realizacją inwestycji,
    • analiza ofert przedkładanych przez podwykonawców,
    • przeprowadzanie odbiorów w sposób przewidziany procedurami jakościowymi.

    Wymagania:

    • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku miele widziane doświadczenie w projektach obejmujących prace wykończeniowe obiektów handlowych,
    • wykształcenie techniczne o profilu budowlanym,
    • znajomości rynku branży budowlanej,
    • zaangażowanie, samodzielność i dyspozycyjność,
    • nastawienie na osiąganie celów,
    • dobra organizacja pracy,
    • umiejętności sprawnej obsługi i wykorzystania programów AutoCad oraz MS Office,
    • wysoka kultura osobista,
    • prawo jazdy kat. B.

    W zamian za Twoje zaangażowanie zapewnimy:

    • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • pakiet świadczeń socjalnych, w tym dostęp do systemu kafeteryjnego,
    • elastyczne godziny pracy,
    • możliwość pracy zdalnej (2x w miesiącu),
    • dostęp do firmowej biblioteki,
    • stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw,
    • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole wywodzącym się z prestiżowych organizacji,
    • bardzo dobrą atmosferę pracy.

    Zainteresowane osoby zachęcamy do wysłania CV klikając w przycisk:

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.), prowadzonych przez Metropolitan Investment S.A."

    bottom