Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Kontraktu - Oświetlenie Drogowe

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FBSerwis S.A. została założona w 2012 roku przez Ferrovial Services S.A. i Budimex S.A. Będąc częścią międzynarodowej grupy, która od 6 lat z powodzeniem działa na terenie Polski, świadczymy usługi w następujących obszarach:

    • Zapewniamy efektywność energetyczna - modernizacja i utrzymanie oświetlenia ulicznego
    • Utrzymujemy infrastrukturę drogową - ponad 1300 km dróg ekspresowych oraz autostrad na terenie Polski
    • Technicznej obsługi różnego rodzaju obiektów - ponad 1 mln m2 powierzchni, m.in. obiektów sportowych, galerii handlowych, nowoczesnych biurowców
    • Świadczymy usługi środowiskowe - odbierając odpady od mieszkańców miast oraz posiadamy 4 nowoczesne zakłady składowania i przetwarzania odpadów

    Obecnie zatrudniamy ponad 1300 pracowników, dążąc jednocześnie do dalszego rozwoju naszych kontraktów na terenie całego kraju.

    Do realizacji naszych nowych kontraktów poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

    INŻYNIER KONTRAKTU
    (OŚWIETLENIE DROGOWE)

    Miejsce pracy: Warszawa

    Za co cenią nas Pracownicy ?

    • Za szybki wzrost i rozwój organizacji, która z każdym rokiem pozyskuje nowe projekty i zwiększa obszar swojego działania w Polsce
    • Za etykę we wszelkich działaniach biznesowych firmy
    • Za współpracę pomiędzy pracownikami i promowanie pracy zespołowej
    • Za stabilność zatrudnienia oraz umacnianie się marki na rynku polskim
    • Za wysokie zaangażowanie firmy w działania na rzecz ochrony środowiska
    • Za dbałość o bezpieczne i komfortowe warunki pracy
    • Za benefity oferowane każdemu pracownikowi bez względu na stanowisko (opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe opłacone przez pracodawcę, dofinansowanie do karty MultiSport)

    Zakres zadań:

    • Nadzór nad realizacją prac modernizacji oraz utrzymania oświetlenia drogowego
    • Pomoc przy realizacji prac modernizacji oraz utrzymania oświetlenia drogowego w terenie - pomiary, przeglądy, nadzór i odbiór robót
    • Efektywne planowanie bieżącej pracy zespołu
    • Koordynacja pracy podwykonawców
    • Prowadzenie dokumentacji z wykonanych prac
    • Udział w rozliczaniu finansowym prowadzonych prac
    • Przygotowywanie wycen i kosztorysowanie wykonywanych robót
    • Bezpośredni kontakt z Klientem
    • Czynne uczestnictwo w odbiorach wykonywanych prac na rzecz klienta

    Jakie oczekiwania stawiamy Kandydatom ?

    • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunek elektryka/energetyka
    • Co najmniej 1 rok doświadczenia na kontraktach budowlanych lub utrzymaniowych w branży elektrycznej/energetycznej
    • Doświadczenie zarówno w terenie przy nadzorowaniu prac, jak i przy rozliczaniu robót
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Uprawnienia SEP gr 1 E i D do 1kV – mile widziane też inne uprawnienia
    • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej
    • Samodzielność i terminowość w realizacji zadań
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dobra organizacja pracy
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Pracę przy ciekawych projektach w międzynarodowej firmie o ponadprzeciętnej dynamice rozwoju
    • Możliwość uzyskania uprawnień budowlanych
    • Realną możliwość rozwoju w ramach szybko rozwijającej się organizacji
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zajęcia sportowe)
    • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów
    • Profesjonalne narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane pracą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV
    wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku APLIKUJ.