Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Kontraktu

TREE DEVELOPMENT GROUPO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i zarzadzanie wszystkimi aspektami procesu budowlanego

  • Współpraca z architektem na etapie tworzenia projektu

  • Współtworzenie standardów przedsięwzięć deweloperskich

  • Uczestniczenie w przygotowaniu i przeprowadzeniu przetargu na wybór Generalnego Wykonawcy, udział w negocjacjach oraz utrzymywanie kontaktu z Generalnym Wykonawcą

  • Nadzór nad projektem i wykonawstwem, kontrola realizacji projektu

  • Zarządzanie budżetem projektu

  • Przygotowywanie umów

  • Analizy działek gruntowych pod inwestycje mieszkaniowe

  • Analizy sprzedaży

  • Przeprowadzanie procedur administracyjnych

  • Prawidłowe dokumentowanie i raportowanie wykonywanych zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynier budownictwa) lub pokrewne

  • Konieczne doświadczenie w branży budowlanej lub deweloperskiej

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Kreatywność, zaangażowanie i dynamizm w działaniu

  • Samodzielność, systematyczność i umiejętność organizowania czasu pracy

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy i własny samochód

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczny czas pracy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze