Ta oferta pracy jest nieaktualna od 92 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier kontraktu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-05-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROJEKTY DEWELOPERSKIE HOSSANOVA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Miejsce pracy: Wrocław

    W zawiązku z realizacją nowych inwestycji na terenie Wrocławia, poszukujemy osoby na stanowisko

    Inżyniera Kontraktu do realizacji projektu budowy zespołu budynków wielorodzinnych.

    Opis stanowiska:

    Zarządzanie procesem projektowania (koncepcja wstępna, koncepcja wielobranżowa, dokumentacja budowlana, dokumentacja przetargowa i dokumentacja wykonawcza), w tym uzyskanie pozwolenia na budowę.

    Organizacja i przeprowadzenie procesu wyboru Generalnego Wykonawcy lub wykonawców na poszczególne rodzaje prac wchodzących w skład projektu.

    Zarządzanie realizacją robót:

    • ustalenie szczegółowego harmonogramu projektu
    • sporządzenie budżetu kosztów i zarządzanie kosztami na etapie realizacji robót
    • nadzorowanie prac budowlanych i kierowanie budową
    • zakończenie projektu i przekazanie obiektu do użytkowania

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe - budownictwo
    • znajomość programu AutoCAD i pakietu Office
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy w zespole
    • dodatkowym atutem będą uprawnienia budowlane

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • wsparcie ze strony pozostałych pracowników

    Zgłoszenia proszę wysyłać z klazulą zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.