Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Kontroli Jakości

WIKO Klebetechnik Sp. z o.o.

  • Ekonomiczna 8, Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Ekonomiczna 8

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie badań laboratoryjnych i dokumentowanie wyników, analiza wyników badań,

  • Sporządzanie dokumentacji jakościowej,

  • Podnoszenie świadomości jakościowej w organizacji,

  • Weryfikowanie zgodność procesu z dokumentacją jakościową, wymaganiami klienta,

  • Aktywne uczestnictwo we wdrożeniach nowych projektów,

  • Prowadzenie rejestru reklamacji w organizacji firmy,

  • Rozpatrywanie reklamacji od klientów. W przypadku reklamacji - kontakt z klientem, inicjowanie i prowadzenie procesu 8D oraz prowadzenie weryfikacji akcji korekcyjnych, korygujących oraz aktualizacja rejestru reklamacji,

  • Odpowiedzialność za rozwiązywanie wewnętrznych i zewnętrznych problemów jakościowych w zakładzie,

  • Definiowanie wymagań jakościowych dla wyrobu i procesu,

  • Opracowanie Planów Kontroli, Instrukcji Kontroli, Kart Pierwszej sztuki,

  • Tworzenie standardów jakości,

  • Wsparcie jakościowe dla produkcji,

  • Monitorowanie wskaźników jakościowych, inicjowanie działań korygujących, zapobiegawczych i doskonalących,

  • Odpowiedzialność za walidację i kontrolę metod testowania i pomiarów z działem rozwoju (R&D) oraz produkcji dla nowych projektów,

  • Odpowiedzialność za osiąganie prawidłowych wskaźników jakościowych firmy,

  • Odpowiedzialność za inicjowanie działań w zakresie poprawy jakości,

  • Utworzenie nowego działu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem,

  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego biznesowego,

  • Chęć nauki i rozwoju własnych kompetencji, rzetelność i dobra organizacja pracy,

  • Dbałość o jakość i terminowość wykonywanej pracy,

  • Znajomość obsługi komputera z zakresu MS Office,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (kontrola jakości, laboratorium) oraz w branży motoryzacyjnej – mile widziane.

To oferujemy

  • Stabilną pracę na dwie zmiany,

  • Współpracę z doświadczonym zespołem,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • Przyjazną atmosferę pracy; prywatną opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Premię za polecenie przyjaciół.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

Firma WIKO Klebetechnik Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie jest częścią międzynarodowej grupy, wywodzącej się z Niemiec, zajmującą się produkcją i dystrybucją chemii przemysłowej. Na rynku Polskim firma istnieje od 2005r.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości klejów konstrukcyjnych dla branż produkcyjnych. W swojej ofercie mamy również uniwersalne środki do utrzymania ruchu na liniach produkcyjnych bądź prywatnego użytku.

Przewiń do profilu firmy