Oferta pracy

Inżynier kontroli jakości

Biuro Handlowe Ruda Sp. z o.o. Sp. k.

6 0009 000 brutto / mies.
  • Strefowa 8, Polkowice
    Polkowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Strefowa 8

Polkowice

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli wyrobów produkowanych w zakładzie oraz u podwykonawców (elementy konstrukcji stalowych maszyn i urządzeń przemysłowych)

  • Przeprowadzanie pomiarów wyrobów gotowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami i instrukcjami (elementy konstrukcji stalowych maszyn i urządzeń przemysłowych)

  • Bieżąca kontrola w toku produkcji

  • Wspomaganie i ścisła współpraca z działem produkcyjnym

  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną niezbędną w procesie produkcji

  • Prowadzenie i rozwój dokumentacji jakościowej, sporządzanie analiz i raportów jakościowych

  • Współtworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów oraz produktów

  • Rozwiązywanie problemów jakościowych; optymalizacja wyrobów i procesów

  • Analiza błędów oraz nadzór nad wprowadzaniem działań korygujących

  • Zapewnienie zgodności procesów produkcji ze standardami jakościowymi klienta

  • Kontakt z klientem w zakresie jakości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne)

  • Znajomość rysunku technicznego maszynowego na poziomie inżynierskim – warunek konieczny

  • Doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej

  • Znajomość pakietu Microsoft Office, swobodna obsługa Excel i Word potrzebna do codziennej pracy

  • Umiejętności analityczne

  • Samodzielność, dyspozycyjność, zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po trzymiesięcznym okresie próbnym

  • Nagrodę roczną uzależnioną od indywidualnej oceny efektów pracy,

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę przy produkcji elementów maszyn i urządzeń przemysłowych (projekty prototypowe, dostosowane do wymagań klientów)

  • Możliwy udział w profesjonalnych szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • Bony świąteczne

  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • bony świąteczne

  • wczasy pod gruszą

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

Biuro Handlowe RUDA zostało założone w 1989 roku. Jest jednym z większych dystrybutorów maszyn i urządzeń dla budownictwa i górnictwa, jak również silników wysokoprężnych i gazowych do kolejnictwa, przemysłu morskiego oraz zastosowań kogeneracyjnych w Polsce. Od 2006 roku prowadzi również produkcję własnych urządzeń, takich jak samojezdne maszyny górnicze (wiertnice rdzeniowe, pojazdy do produkcji i transportu emulsyjnych materiałów wybuchowych przeznaczonych do kopalń podziemnych i odkrywkowych), kontenerów technicznych, podzespołów i osprzętu na bazie przemysłowych silników spalinowych. BH RUDA prowadzi także serwisy, remonty częściowe i główne sprzedawanych maszyn i urządzeń.

Więcej na: http://www.bh-ruda.pl/

Przewiń do profilu firmy