Oferta pracy

Inżynier Kontroli Procesu

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.O firmie

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

Alberta Einsteina 6

Gliwice

Johnson Matthey specjalizuje się w zrównoważonej technologii. Korzystamy z naszej wiedzy naukowej, aby tworzyć innowacyjne produkty, które odgrywają kluczową rolę w ograniczaniu szkodliwej emisji i poprawie jakości powietrza, pomagając naszym klientom spełniać wymagania prawne na całym świecie. Jako dostawca jednej trzeciej katalizatorów w przemyśle motoryzacyjnym na całym świecie, odgrywamy istotną rolę w tworzeniu przyszłości.

Do naszego zakładu w Gliwicach poszukujemy Inżyniera Kontroli Procesu, który/a dołączy do zespołu Produkcji Johnson Matthey Poland.

Główne obowiązki:

  • Zapewnienie natychmiastowego wsparcia procesu produkcyjnego w celu minimalizowania przestojów i odrzutów, dbanie o odpowiednią dokumentację oraz zgłaszanie i rozwiązywanie problemów w dedykowanym systemie;
  • Stałe monitorowanie planu produkcji;
  • Udział w walidacjach produktów oraz uruchamianiu nowych instalacji zgodnie z wymaganiami;
  • Praca nad ciągłym doskonaleniem procesu, eliminacja wąskich gardeł;
  • Zastępowanie kierownika w razie potrzeby;
  • Aktywny udział w działaniach związanych z Lean Manufactruing oraz TPM;
  • Zapewnienie, że wszystkie zmiany są prowadzone zgodnie z procesem kontroli;
  • Dbanie o bezpieczne warunki pracy dla siebie oraz innych członków zespołu poprzez wykrywanie i eliminację sytuacji potencjalnie wypadkowych;
  • Przyjmowanie oraz akceptowanie nowych produktów do produkcji seryjnej;
  • Monitorowanie ustalonych wskaźników KPI oraz wczesne wykrywanie i komunikowanie wszelkich niezgodności;
  • Efektywna komunikacja z operatorami w celu wprowadzenia usprawnień, zapobieganiu incydentom oraz rozwiązywaniu bieżących problemów.

Czy jesteś idealnym kandydatem / kandydatką? Nasze wymagania to:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe techniczne (np. inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn), mile widziane wykształenie chemiczne
  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku inżyniera procesu, w branży automotive będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Umiejętności rozwiązywania problemów;
  • Znajomość Lean Manufacturing;
  • Proaktywne nastawienie oraz umiejętność samodzielnej pracy;
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Praca w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży przemysłowej;
  • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, premie świąteczne);
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy;
  • Przyjazna atmosfera pracy;
  • Praca w rozpoznawanej, nowoczesnej, stabilnej firmie.

Jeżeli chcesz, aby Spółka wykorzystała Twoje dane osobowe inne niż wskazane w art. 22(1) Kodeksu pracy (np. wizerunek, numer telefonu, adres e-mail) zawarte w dokumentach aplikacyjnych, prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w swoich dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 22(1) Kodeksu pracy przez Johnson Matthey Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Alberta Einsteina 6, dla celów niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Jeżeli chcesz, aby Spółka skorzystała z podanych przez Ciebie danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, załącz poniższą klauzulę zgody w swoich dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson Matthey Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Alberta Einsteina 6, dla celów niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Johnson Matthey jest pracodawcą oferującym równe szanse i zachęca do składania aplikacji przez odpowiednio wykwalifikowanych Kandydatów, niezależnie od płci, rasy, niepełnosprawności, wieku, religii, narodowości, przekonań politycznych, przynależności związkowej, pochodzenia etnicznego, wyznania, oraz orientacji seksualnej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy