Oferta pracy

Inżynier Kontroli Procesu

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

Alberta Einsteina 6

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie natychmiastowego wsparcia procesu produkcyjnego w celu minimalizowania przestojów i odrzutów, dbanie o odpowiednią dokumentację oraz zgłaszanie i rozwiązywanie problemów w dedykowanym systemie;

  • Stałe monitorowanie planu produkcji;

  • Udział w walidacjach produktów oraz uruchamianiu nowych instalacji zgodnie z wymaganiami;

  • Praca nad ciągłym doskonaleniem procesu, eliminacja wąskich gardeł;

  • Zastępowanie kierownika w razie potrzeby;

  • Aktywny udział w działaniach związanych z Lean Manufactruing oraz TPM;

  • Zapewnienie, że wszystkie zmiany są prowadzone zgodnie z procesem kontroli;

  • Dbanie o bezpieczne warunki pracy dla siebie oraz innych członków zespołu poprzez wykrywanie i eliminację sytuacji potencjalnie wypadkowych;

  • Przyjmowanie oraz akceptowanie nowych produktów do produkcji seryjnej;

  • Monitorowanie ustalonych wskaźników KPI oraz wczesne wykrywanie i komunikowanie wszelkich niezgodności;

  • Efektywna komunikacja z operatorami w celu wprowadzenia usprawnień, zapobieganiu incydentom oraz rozwiązywaniu bieżących problemów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe techniczne (np. inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn), mile widziane wykształcenie chemiczne

  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku inżyniera procesu, w branży automotive będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;

  • Umiejętności rozwiązywania problemów;

  • Znajomość Lean Manufacturing;

  • Proaktywne nastawienie oraz umiejętność samodzielnej pracy;

  • Gotowość do pracy zmianowej;

  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży przemysłowej;

  • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, premie świąteczne);

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy;

  • Przyjazna atmosfera pracy;

  • Praca w rozpoznawanej, nowoczesnej, stabilnej firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Johnson Matthey specjalizuje się w zrównoważonej technologii. Korzystamy z naszej wiedzy naukowej, aby tworzyć innowacyjne produkty, które odgrywają kluczową rolę w ograniczaniu szkodliwej emisji i poprawie jakości powietrza, pomagając naszym klientom spełniać wymagania prawne na całym świecie. Jako dostawca jednej trzeciej katalizatorów w przemyśle motoryzacyjnym na całym świecie, odgrywamy istotną rolę w tworzeniu przyszłości.

Do naszego zakładu w Gliwicach poszukujemy Inżyniera Kontroli Procesu, który/a dołączy do zespołu Produkcji Johnson Matthey Poland.

Przewiń do profilu firmy