Oferta pracy

Inżynier/Koordynator ds. testów oprogramowania pojazdu

Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

  • Swarzędz

    Swarzędz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pomóż nam wprowadzać zmiany w całym globalnym koncernie! Przejmij odpowiedzialność za testy wdrożenie funkcji w samochodzie – od ich koncepcji, aż po uruchomienie w procesie produkcyjnym Funkcją taką może być np. automatyczne parkowanie lub automatyczne zamykanie drzwi

  • Tworzenie i nadzorowanie testów pojazdu na urządzeniach wirtualnych (HIL/SIL)

  • Przeprowadzanie testów zleconych funkcji

  • Planowanie i nadzorowanie procesu integracji wszystkich powiązanych funkcji klienta

  • Planowanie i przeprowadzanie zwolnień funkcji klienta

  • Korekta wykrytych błędów oraz dalsza modernizacja stanowisk testowych w oparciu o najnowszą wiedzę

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w testowaniu i walidacji systemów elektronicznych / automatyki przemysłowej lub aplikacji informatycznych

  • Podstawowa wiedza w zakresie architektury elektronicznej współczesnych pojazdów

  • Zdolność do współpracy w międzynarodowych zespołach projektowych

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Elektrotechnika/Elektronika/Automatyka lub Informatyka (lub pokrewnego)

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do wyjazdów i szkoleń zagranicznych

To oferujemy

  • Udział w przełomowej zmianie w jednym z największych koncernów motoryzacyjnych świata

  • Umowa o pracę, rozbudowany system wynagradzania i premiowania

  • Elastyczny czas pracy – możliwość pracy zdalnej (hybrydowo)

  • Możliwość pracy w oparciu o najnowsze technologie

  • Profesjonalne wsparcie edukacyjne – system szkoleń dostosowany do kompetencji i potrzeb

  • Zdobycie unikalnego doświadczenia

  • Prywatna opieka medyczna

  • Możliwość skorzystania z Pracowniczego Programu Emerytalnego

  • Praca w jedynym w Polsce Działu Rozwoju wiodącego koncernu motoryzacyjnego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Przede wszystkim TY

Brzmi dobrze? To już wiesz, kto powinien się do nas zgłosić!

Volkswagen Poznań to nowoczesna fabryka. W ciągu ostatnich dwóch lat nasi pracownicy wyprodukowali ponad pół miliona samochodów dostawczych, a także blisko 10 milionów komponentów aluminiowych! Słyszałeś, że każdy Caddy i Crafter na świecie wyjechał z naszych fabryk? A czy wiesz, że tutaj liczysz się przede wszystkim Ty? Chcemy, aby każdy, niezależnie od zajmowanego stanowiska czuł, że znajdzie coś dla siebie i że firma dba o jego potrzeby.

Przewiń do profilu firmy