Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - Koordynator Projektów

Azpiaran Polska sp. z o.o.

  • Stanowice (pow. oławski)

    Stanowice (pow. oławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie nowych produktów do produkcji seryjnej zgodnie z procesem APQP branży Automotive

  • prowadzenie dokumentacji nowych projektów zgodnie z PPAP

  • odpowiedzialność za definiowanie, zamówienia i walidację przyrządów pomiarowych oraz programów pomiarowych maszyny CMM.

  • nadzorowanie nowych uruchomień i pomoc przy przekazaniu nowych produktów do produkcji seryjnej

  • rozwój systemu zarządzania jakością IATF w swoich zakresach odpowiedzialności

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)

  • wiedza z zakresu procesów PPAP i APQP zgodnie z VDA lub IATF

  • znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • umiejętność organizacji własnego miejsca pracy, umiejętność pracy w zespole, samodyscyplina, rzetelność i dokładność

  • wiedza z zakresu pomiarów maszyną współrzędnościową CMM mile widziana.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dodatkowe bonusy (premia wakacyjna, premie jubileuszowe, imprezy integracyjne, paczki na święta....)

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

  • potrzebne szkolenia, również szkolenia zagraniczne

  • możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia w branży automotive, jak również doświadczenia przy uruchomieniu nowej fabryki

Benefity

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne