Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - koordynator projektu

ModuTechnic

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad wykonaniem prac przez podwykonawców, odbiór ilościowy, terminowy i jakościowy prac,

  • Kontakt z biurami architektonicznymi, klientami, oraz z partnerami handlowymi,

  • Udział w tworzeniu harmonogramów prac oraz koordynacja prac pomiędzy branżami i podwykonawcami,

  • Przygotowywanie zleceń i zamówień oraz prowadzenie ich rejestru,

  • Prowadzenie rejestru obiegu dokumentacji projektowej oraz rejestru zmian wprowadzanych do dokumentacji projektowej,

  • Archiwizację dokumentów obiektu,

  • Prowadzenie dokumentacji kontraktu zgodnie z procedurami

Nasze wymagania

  • Wiedza techniczna dotycząca produktów, systemów i usług na rynku budowlanym,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Znajomość programów MS Office, AutoCAD, MS Project,

  • Gotowość do pracy w delegacji,

  • Duża chęć do nauki,

  • Umiejętność współpracy w zespole,

  • Inicjatywa i motywacja do dalszego rozwoju,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Język angielski,

  • Język Szwedzki lub Norweski będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem,

  • Ciekawą pracę na wielu nowoczesnych projektach budowlanych,

  • Możliwość pracy przy projektach zagranicznych,

  • Stabilne zatrudnienie.

ModuTechnic

MODUTECHNIC oferuje rozwiązania dla budownictwa w zakresie projektowania i budowy prefabrykowanych hal stalowych oraz kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych.

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem działalności firmy na stronie:

www.modutechnic.com

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania