Logo Pracuj.pl

Inżynier - Kosztorysant

URBAŃSKI sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
6 000–11 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
netto (+ VAT) / mies.
  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

URBAŃSKI sp. z o.o.

Bolesława Chrobrego 151

Mokre

Toruń

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotwowanie kalkulacji dla nowobudowanych i remontowanych obiektów
  • Analiza dokumentacji przetargowej
  • Sporządzanie budżetów na poszczególne realizacje

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • doświadczenie w kosztorysowaniu
  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji projektowej

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, będącej świetnym płatnikiem firmie
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • umowę o pracę lub kontrakt
  • pracę z najwyższej klasy specjalistami w zespole

O nas

Lubisz sporządzanie wycen oraz ten smak zwycięstwa, kiedy udaje się zdobyć nowy kontrakt? Czujesz, że jesteś dobry w tym co robisz i chciałbyś się otaczać wyłącznie ludźmi na tym samym lub nawet wyższym poziomie?

Tak wygląda właśnie nasz team. Jesteśmy dobrzy, jesteśmy szybcy, jesteśmy wymagający wobec siebie i innych, a do tego diabelnie skuteczni.

Jesteśmy też stabilną firmą z trzydziestoletnią tradycją i sowitym kapitałem własnym, ale jednocześnie firmą w której czuć powiew świeżości. Zarządza nami Szef będący drugim pokoleniem - prawdopodobnie najbardziej charyzmatyczny i na pewno najszybszy menadżer w całym województwie. Potrzebujemy do naszego działu ofertowania inżynierów, którzy chcą pracować mądrze i dynamicznie oraz są godni zaufania i odpowiedzialni. W zamian oferujemy pracę z godnym, pewnym wynagrodzeniem oraz mocnym systemem premiowania. Z ludźmi na Twoim poziomie, którzy będą wspierać Twoją pracę, a nie takimi, których musisz wiecznie poprawiać załamując przy tym ręce.

Zaufaj nam, praca z nami nie będzie pracą. To będzie przyjemność.

Podejmiesz wyzwanie?

Złóż aplikację właśnie teraz.

Inżynier - Kosztorysant, Bolesława Chrobrego 151, Mokre, Toruń