Oferta pracy

Inżynier

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemu Singu FM,

  • Wprowadzanie do systemu działań prewencyjnych, inwentaryzacji urządzeń,

  • Aktualizacja dokumentacji technicznej (wersje papierowe i elektroniczne)

  • Tworzenie harmonogramów przeglądów maszyn i urządzeń,

  • Współpraca z kierownikami technicznym w zakresie utrzymania ruchu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne z zakresu mechatroniki, budowy maszyn, inne pokrewne,

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów, planów pomieszczeń,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office zwłaszcza Excel,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Prawo jazdy kat. B – sporadyczne wyjazdy na obsługiwany obiekt.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełen etat,

  • Praca w godzinach 08.00-16.00 od pon. do pt.

  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty sportowej),

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy,

  • Wsparcie doświadczonego działu technicznego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • karta sportowa

  • paczki Mikołajkowe dla dzieci