Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - laborant światła

"PROLIGHT" sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Prolight sp. z o.o., firma z 25 letnią tradycją, dostawca wysokiej jakości urządzeń oświetleniowych dla Teatrów, Studiów telewizyjnych, Scen estradowych i rynku architektonicznego poszukuje pracowników do nowo otwartego Laboratorium światła w Lublinie (Panieńszczyzna).

Obowiązki

  • prowadzenie badań i usług w zakresie technik i metod badania urządzeń oświetleniowych
  • prowadzenie stosownej dokumentacji z wykonywanych badań zgodnie z wymogami normy
  • opracowywanie i analiza wyników badań

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego w zakresie Znajomości urządzeń oświetleniowych bądź pomiarowych,
  • znajomości technik pomiarowych źródeł światła i aparatów oświetleniowych
  • znajomości specjalistycznego oprogramowania
  • umiejętności korzystania z baz danych,
  • umiejętności analizy wyników i sporządzania raportów,
  • dokładności, sumienności i umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętności pracy w zespole oraz zarządzania własnym czasem.

Wymagane dokumenty

  • list motywacyjny uwzględniający oczekiwania płacowe,
  • życiorys (CV),
  • świadectwo ukończenia studiów,
  • dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów postępowania kwalifikacyjnego.

Do CV proszę dołączyć oczekiwania finansowe

Zgłoszenia proszę kierować klikając w przycisk aplikowania

Oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • pracę w laboratorium,
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • stabilne zatrudnienie i terminowość wynagrodzeń,
  • możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych umiejętności,
  • miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Ogłoszenie archiwalne