Oferta pracy

Inżynier laboratorium

BMZ Poland Sp. z o.o.O firmie

BMZ Poland Sp. z o.o.

Alberta Einsteina 9

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Realizacją pomiarów elektrycznych (prąd, napięcie, temperatura) elementów elektronicznych układu BMS, ogniw i innych elementów składowych baterii zgodnie z dostarczonym scenariuszem testów,

  • Przygotowaniem DUT oraz okablowania do przeprowadzenia pomiarów, realizacją pomiarów i opracowaniem raportów po przeprowadzonych badaniach,

  • Opracowywaniem scenariuszy testowania baterii, układów chłodzenia, styczników, falowników, sterowników silników i ładowarek,

  • Doborem komponentów elektronicznych, przeprowadzaniem obliczeń i symulacji inżynierskich,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: elektronika lub energoelektronika),

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym wraz z czytaniem dokumentacji technicznej,

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Praktyczną wiedzę z zakresu elektroniki oraz metrologii elektrycznej,

  • Znajomość zagadnień komunikacji I2C, CAN, SPI, UART (RS232 i RS485), 1Wire, Lin,

  • Umiejętność obsługi oscyloskopu, multimetru, analizatora widma, kamery termowizyjnej, zasilaczy laboratoryjnych i DC-loadów,

  • Znajomość systemów kontroli wersji (SVN),

  • Uprawnienia SEP E do 1kV (min. gr. 1, 2, 5 i 10)uprawnienia SEP E do 1kV (min. gr. 1, 2 i 10),

To oferujemy

  • Umowę o pracę na cały etat,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Opiekę medyczną Luxmed (dofinansowaną przez Pracodawcę),

  • Kartę Multisport (dofinansowaną przez Pracodawcę),

  • Ubezpieczenie NNW,

  • Dofinansowanie do posiłków pracowniczych,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Grupa BMZ to wiodący na świecie dostawca inteligentnych systemów zasilania i magazynowania energii opartych o technologię litowo-jonową. Znaczącą rolę w grupie pełni BMZ Poland z Gliwic. Polska filia rozwija się dynamicznie od 2010 roku i obecnie zatrudnia ponad 800 pracowników. Firma dostarcza baterie do elektronarzędzi, narzędzi ogrodniczych, autobusów elektrycznych, rowerów oraz skuterów elektrycznych, aplikacji medycznych i wielu innych produktów. BMZ Poland nie tylko produkuje baterie, ale również je projektuje i rozwija w dziale Badań i Rozwoju. BMZ Poland zajmuje się także popularyzacją zastosowań technologii litowo–jonowej jako organizator międzynarodowej konferencji pt. Battery Experts Forum.

Grupa BMZ zlokalizowana jest na całym świecie. Posiada biura i fabryki w Niemczech, Chinach, USA, Francji, Polsce oraz w Japonii. Dzięki wykorzystaniu najnowszych, innowacyjnych technologii współpracuje z wiodącymi światowymi markami. Fabryki baterii w Gliwicach oraz w Karlstein są jednymi z najbardziej nowoczesnych w Europie.

Przewiń do profilu firmy