Oferta pracy

Inżynier Laboratorium Jakości (Elektronik)

Electrolux Poland

  • Pyskowicka 19, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Pyskowicka 19

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego procesu testowego w laboratorium jakości

  • Analiza i proponowanie rozwiązań dla problemów produkcyjnych i reklamacyjnych

  • Prowadzenie testów laboratoryjnych wyrobów gotowych i komponentów w celu zapewnienia zgodności ze specyfikacją

  • Analiza wyników testów i badań – proponowanie rozwiązań w przypadku niezgodności

  • Analiza przyczyn zgłoszeń reklamacyjnych z rynku oraz problemów produkcyjnych – projektowanie testów, proponowanie rozwiązań

  • Uczestnictwo w spotkaniach projektowych, przedstawianie wyników badań, podsumowań, również w języku angielskim

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Elektronika, Elektryka, Automatyka lub pokrewne

  • Min. 2 lata doświadczenia w dużej firmie produkcyjnej na stanowisku inżynierskim

  • Wiedza techniczna w zakresie pomiarów elektrycznych oraz budowy i funkcjonowania komponentów elektronicznych

  • Znajomość specyfiki pracy w laboratorium oraz umiejętność posługiwania się narzędziami do weryfikacji pomiarowej (m.in. suwmiarka, kątomierz, głębokościomierz)

  • Umiejętność obsługi komputera (znajomość MS Excel w stopniu min. dobrym)

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1

  • Umiejętność szybkiej analizy i rozwiązywania problemów

  • Precyzja, dokładność

  • Umiejętność współpracy w grupie, samodyscyplina, dobra organizacja pracy własnej

  • Chęć poznawania nowych zagadnień i umiejętność szybkiego uczenia się

To oferujemy

  • Ciekawą pracę i ambitne zadania w obszarze Laboratorium jakości w dużej firmie produkcyjnej

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, w szwedzkiej kulturze organizacyjnej

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie

  • Możliwość rozwoju kariery oraz podnoszenia kwalifikacji i umiejętności zawodowych

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (fundusz socjalny, dofinansowanie do posiłków i napojów, koszyk świadczeń – LuxMed/system kafeteryjny, ubezpieczenia grupowe, sprzedaż pracownicza)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Tworząc pożądane rozwiązania i wspaniałe doświadczenia, które wzbogacają codzienne życie ludzi i wpływają na zdrowie naszej planety, chcemy być siłą napędową w zapewnianiu przyjemnego i zrównoważonego życia. Codziennie przychodzimy do pracy z determinacją, aby kształtować życie na lepsze - dla naszych klientów i dla zdrowia naszej planety.

W tym celu zatrudniamy wspaniałych ludzi z różnych środowisk - nie tylko dlatego, że tak należy robić, ale również dlatego, że wierzymy, iż różnorodne perspektywy czynią naszą działalność silniejszą i bardziej innowacyjną. Jeśli podzielasz nasze wartości, znajdź swoje miejsce w naszej globalnej społeczności. Spotkaj się z nami na @lifeatelectrolux i career.electroluxgroup.com, aby dowiedzieć się więcej

Electrolux to wiodąca na świecie firma produkująca sprzęt AGD, która od ponad 100 lat kształtuje życie na lepsze. Odkrywamy na nowo smak oraz poprawiamy samopoczucie milionów ludzi, zawsze starając się być liderem w zakresie zrównoważonego rozwoju dzięki naszym rozwiązaniom i działaniom. Pod naszymi markami, w tym Electrolux, AEG i Frigidaire, każdego roku sprzedajemy około 60 milionów artykułów gospodarstwa domowego na około 120 rynkach. W 2020 roku Electrolux osiągnął sprzedaż na poziomie 116 miliardów SEK i zatrudniał 48 000 osób na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy