Oferta pracy

Inżynier Laboratorium

MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.O firmie

MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.

108

Tajęcina (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Badawczo-Rozwojowego, Działu Produkcji oraz Działu Napraw w zakresie badań metalograficznych.

  • Zakres zadań z obszaru metalografii obejmuje procesy: przygotowania zgładów metalograficznych: cięcia, szlifowania, polerowania, trawienia, napylania; oceny zgładów metalograficznych po procesach produkcyjnych: powlekania, natryskiwania cieplnego, spawania, lutowania, znakowania 2D, obróbki cieplnej, obróbki elektrodrążeniem; i decyzyjności w zakresie akceptacji procesów

  • Analiza części /próbek uszkodzonych, po awariach i testach; oceny i analizy mikrostruktury materiałów, analizy składu chemicznego

  • Przestrzeganie przepisów BHP obowiązujących w firmie

  • Tworzenie dokumentacji materiałowej

  • Inne zadania zlecone przez przełożonego, które nie wykraczają poza kwalifikacje i kompetencje pracownika

Nasze wymagania

  • Wyższe techniczne: inżynieria materiałowa lub inne kierunki pokrewne

  • Powyżej 5 lat doświadczenia w laboratorium metalograficznym

  • Znajomość sprzętu laboratoryjnego i umiejętność przygotowania próbek metalograficznych (trawienie, szlifowanie, polerowanie)

  • Doświadczenie przy użyciu i działaniu mikroskopów różnych typów (świetlnych, mikroskopów skaningowych elektronowych)

  • Wiedza z zakresu materiałów stosowanych w przemyśle lotniczym

  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych, kart operacji procesów i planów cięcia

  • Samodzielność, umiejętność pracy zespołowej umożliwiająca kooperację w międzynarodowych strukturach firmy

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Wyzwania nowych technologii i dostęp do światowej wiedzy lotniczej

  • Kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu, rozwoju i wsparciu

  • Pierwszą umowę o pracę na min. 12 miesięcy

  • Prywatną opiekę medyczną z opcją rozszerzenia na członków rodziny

  • Ochronę zdrowia pracowników – w tym działania prewencyjne w czasie epidemii

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Dofinansowanie do zdrowego lunchu w naszej kantynie oraz owocowe środy

  • Karta MultiSport

  • Pakiety szkoleniowe od pierwszego dnia pracy

  • Przystanek autobusowy tuż obok naszej firmy i miejsce parkingowe dla „dwukołowców”.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Globalnie MTU Aero Engines zatrudnia 11 tys. pracowników w 16 lokalizacjach.

Jest jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. MTU Aero Engines Polska rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizowany jest w Tajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silników lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych.

Przewiń do profilu firmy