Inżynier Laboratorium

MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.

108

Tajęcina (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Produkcji, Działu Inżynieryjno Technologicznego oraz Działu Napraw w zakresie badań metalograficznych.

  • Zakres zadań z obszaru metalografii obejmuje procesy: przygotowania zgładów metalograficznych: cięcia, szlifowania, polerowania, trawienia, napylania; oceny zgładów metalograficznych po procesach produkcyjnych: powlekania, natryskiwania cieplnego, spawania, lutowania, znakowania 2D, obróbki cieplnej, obróbki elektrodrążeniem; i decyzyjności w zakresie akceptacji procesów

  • Analiza części /próbek uszkodzonych, po awariach i testach; oceny i analizy mikrostruktury materiałów, analizy składu chemicznego

  • Przestrzeganie przepisów BHP obowiązujących w firmie

  • Tworzenie dokumentacji materiałowej

  • Inne zadania zlecone przez przełożonego, które nie wykraczają poza kwalifikacje i kompetencje pracownika

Nasze wymagania

  • Wyższe techniczne: inżynieria materiałowa lub inne kierunki pokrewne

  • Powyżej 2 lat doświadczenia w laboratorium metalograficznym

  • Znajomość sprzętu laboratoryjnego i umiejętność przygotowania próbek metalograficznych (trawienie, szlifowanie, polerowanie)

  • Doświadczenie przy użyciu i działaniu mikroskopów różnych typów (świetlnych, mikroskopów skaningowych elektronowych)

  • Wiedza z zakresu materiałów stosowanych w przemyśle lotniczym

  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych, kart operacji procesów i planów cięcia

  • Samodzielność, umiejętność pracy zespołowej umożliwiająca kooperację w międzynarodowych strukturach firmy

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Wyzwania nowych technologii i dostęp do światowej wiedzy lotniczej

  • Kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu, rozwoju i wsparciu

  • Pierwszą umowę o pracę na min. 12 miesięcy, premię roczną i bonus za długo-terminową współpracę

  • Prywatną opiekę medyczną z opcją rozszerzenia na członków rodziny

  • Ochronę zdrowia pracowników – w tym działania prewencyjne w czasie epide-mii

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Dofinansowanie do zdrowego lunchu w naszej kantynie oraz owocowe środy

  • Dodatkowe benefity m.in. karta MultiSport

  • Pakiety szkoleniowe od pierwszego dnia pracy

  • Przystanek autobusowy tuż obok naszej firmy i miejsce parkingowe dla „dwu-kołowców”

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Globalnie MTU Aero Engines zatrudnia ok. 10 000 pracowników w 16 lokalizacjach na świecie.

Jeden na trzy samoloty z naszymi technologiami, dzięki którym są jeszcze bardziej ekonomiczne, niskoemisyjne i cichsze.

MTU Aero Engines Polska, będąca częścią grupy MTU Aero Engines AG, jest wiodącą firmą branży lotniczej specjalizującą się w produkcji podzespołów do silników lotniczych. Polski oddział w Tajęcinie k. Rzeszowa jest integralną częścią całego łańcucha wartości, począwszy od prac w zakresie inżynierii i technologii (inżynieria produkcji oraz konstrukcja, analizy, zarządzanie projektami, inży-nieria materiałowa) poprzez produkcję, montaż i naprawy

Przewiń do profilu firmy