Inżynier Lean Manufacturing

  • Stalowa Wola, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-15
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2018-12-15)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma THONI ALUTEC w Stalowej Woli, zatrudniając ponad 1500 osób, jest jednym z największych zakładów produkujących odlewy ze stopów aluminium.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Stalowa Wola

    Opis stanowiska pracy:

    • wprowadzanie zmian procesowych ukierunkowanych na poprawę efektywności zakładu
    • propagowanie i implementacja narzędzi Lean Manufacturing (m.in. SMED, 5S, TPM, VSM)
    • prowadzenie szkoleń i warsztatów z danego zakresu,
    • inicjowanie i przeprowadzanie projektów nakierowanych na optymalizację produkcji, obniżkę kosztów i poprawę ergonomii stanowisk pracy, etc.
    • organizacja procesów produkcyjnych w oparciu o zasady Lean Manufacturing za pomocą zmian organizacyjnych i technicznych,
    • identyfikacja potencjalnych zagrożeń oraz „wąskich gardeł” w obszarze produkcji – opracowywanie, implementacja i nadzorowanie planów działań,
    • analiza procesów, budowanie map przepływów oraz eliminacja strat i ciągłe doskonalenie

    Nasze oczekiwania:

    • praktyczna znajomość narzędzi Lean Management (SMED, 5S, TPM, VSM, etc)
    • umiejętność współpracy w grupie
    • zdolności organizacyjne i analityczne
    • komunikatywność, elastyczność
    • bardzo dobra znajomość MS Office
    • dyspozycyjność
    • dodatkowym atutem jest doświadczenie w procesach CNC

    Zainteresowanym kandydatom oferujemy:

    • pracę w jednej z najnowocześniejszych odlewni aluminium na świecie istniejącej od 20 lat na polskim rynku
    • możliwość doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych, 80% naszych kierowników oraz brygadzistów zostało awansowanych wewnętrznie
    • samodzielność oraz możliwość wykazywania się inicjatywą i wiedzą merytoryczną
    • realizowanie projektów w międzynarodowym środowisku
    • benefity w postaci szkoleń językowych, dodatkowej premii wakacyjnej oraz świątecznej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ

    Kontakt telefoniczny: 15/81-49-816.

    www.thoni-alutec.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.