Decora S.A.

Inżynier Lean Manufacturing

Decora S.A.O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 21 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • identyfikacja i wyznaczanie obszarów oraz wprowadzanie projektów związanych z ciągłym doskonaleniem i usprawnieniami procesów produkcyjnych,

  • optymalizacja procesów produkcyjnych poprzez stosowanie narzędzi Lean,

  • sukcesywne i efektywne prowadzenie projektów optymalizacyjnych,

  • inicjowanie rozwiązań optymalizacyjnych oraz wspieranie pracowników produkcji (Liderzy Gniazd, Operatorzy) we wdrażaniu działań naprawczych, usprawniających,

  • analiza stanowisk pracy, pod kątem zwiększenia efektywności i poprawy jakości procesów oraz obniżenia kosztów materiałów,

  • koordynacja i nadzór nad wewnętrznym programem usprawnień pracowniczych w wydzielonym Strumieniu Produkcji (odpowiedzialność po stronie produkcji za program: Optymalizuj z Pasją oraz Decormania Pomysłów 2.0),

  • analiza procesu produkcji oraz procesów wspomagających pod kątem eliminacji błędów i strat,

  • kontrola nad wprowadzonymi zmianami,

  • proponowanie nowych rozwiązania technicznych – aktywizacja pomysłów zgłaszanych przez Operatorów + inicjowanie własnych pomysłów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe politechniczne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, związanym z doskonaleniem procesów w środowisku produkcyjnym (co najmniej 5-letnie),

  • praktyczna znajomość metod Lean Manufacturing (5S, Kaizen itp.),

  • znajomość pakietu MS Office (w tym zaawansowany Excel).

  • znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2).

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu,

  • zaangażowanie oraz dynamizm w działaniu,

  • otwartość na zmiany, kreatywność, komunikatywność oraz zdolność myślenia analitycznego,

  • umiejętność pracy w zespołach projektowych,

  • zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów, predyspozycje do podejmowania roli lidera.

To oferujemy

  • wypłatę zawsze na czas,

  • atrakcyjne warunki finansowe uzależnione wprost od osiąganych rezultatów sprzedażowych

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń- liczne kursy i szkolenia,

  • kartę Multisport

  • prywatną opiekę medyczna finansowana przez pracodawcę,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia grupowego,

  • dofinansowanie choinkowe,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Decora S.A.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Miejsce pracy

Docelowym miejscem pracy jest Środa Wielkopolska.