Oferta pracy

Inżynier Lean

Dellner Spółka z o.o.O firmie

  • Miszewko (pow. kartuski)

    Miszewko (pow. kartuski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie i prowadzenie projektów związanych z optymalizacją procesów produkcyjnych i okołoprodukcyjnych

  • Definiowanie obszarów wymagających usprawnienia i proponowanie sposobów optymalizacji procesów produkcyjnych, mapowanie procesów

  • Prowadzenie warsztatów nakierowanych na ciągłe doskonalenie

  • Rozwijanie narzędzi rozwiązywania problemów oraz narzędzi zarządzania wizualnego

  • Prowadzenie procesu 5S i systemu pomysłów pracowniczych

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu narzędzi Lean Management

  • Promowanie kultury ciągłego doskonalenia i nieustanne poszukiwanie lepszych praktyk

  • Nadzorowanie i raportowanie wskaźników i działań doskonalących do grupy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (minimum 2 lata)

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing

  • Dobra znajomość narzędzi MS Office

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Pozytywna postawa, nastawienie na działanie i pasja do wprowadzania usprawnień

  • Samodzielność w działaniu

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Dellner Spółka z o.o.

Dellner jest światowym liderem w produkcji systemów łączących pociągi. Dostarczamy sprzęgi, przejścia miedzywagonowe, adaptery, systemy zarządzania energią zderzenia oraz globalne usługi posprzedażne dla wszystkich wiodących operatorów i producentów taboru szynowego.

Posiadamy 80-letnie doświadczenie w tworzeniu bezpiecznych i niezawodnych połączeń oraz oferujemy naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania. Firma zatrudnia obecnie ponad 1200 pracowników w 22 oddziałach w 16 krajach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy