Inżynier ciągłego doskonalenia w dziale logistyki

Elica Group Polska

  • Jelcz-Laskowice

    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, analiza, aktualizacja/optymalizacja przepływu materiałów, komponentów produkcyjnych i magazynowych z wykorzystaniem narzędzi Lean Management – standaryzacja opakowań, Kanban, JiT, pociągi transportowe Mizusumashi

  • Definiowanie modeli logistycznych, wymagań wobec wewnętrznych dostawców części oraz opakowań dla części do produkcji

  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych dla procesów logistycznych, wprowadzanie nowych wariantów opakowań dla produktów pod kątem przepływu materiałów (redukcja przepakowywania materiałów)

  • Współpraca z działem zakupów i planowania

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej, raportowanie wyników

  • Nadzór, kontrola i zarządzanie systemem opakowań w magazynach, transporcie dla poprawnej realizacji planu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (ZIP lub Logistyka)

  • Biegłość w narzędziach Lean Manufakturing tj. S, Kanban, supermarket, JIT

  • Znajomość SAP, MS Office

  • Min 2 lata doświadczenia w logistyce, łańcuchu dostaw

  • Doświadczenie we wdrażaniu zmian i optymalizacji w obszarze logistyki (standardy opakowań, milkrun)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczynamy pracę w godzinach 7:30 – 9:00)

  • Pracę w dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze

  • Dużą samodzielność i realny wpływ na firmę

  • Możliwości rozwoju oraz zdobycia nowej wiedzy i doświadczeń

  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowane posiłki

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Elica jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego. W Elica stwarzamy przyjazne warunki pracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Top Employer 2022.

Przewiń do profilu firmy