Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier

ROVERPOL sp. z o.o.O firmie

  • Lubartów

    Lubartów, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni udział w kontraktowaniu i ofertowaniu robót,

  • Nadzorowanie pracy podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót) w zakresie terminowości i jakości wykonania oraz przestrzegania przepisów BHP,

  • Sporządzanie kosztorysów, protokołów odbioru robót podwykonawczych i przedmiarów robót oraz weryfikacja dokumentacji technicznej,

  • Współudział w tworzeniu i analizie harmonogramu robót oraz monitorowanie postępu robót,

  • Tworzenie niezbędnej dokumentacji w trakcie realizacji inwestycji, w tym wniosków materiałowych, rysunków roboczych itp.,

  • Sporządzanie zleceń oraz załączników do umów,

  • Prowadzenie korespondencji z podwykonawcami,

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Robót Torowych oraz Kierownikiem Budowy,

  • Niezwłoczne informowanie przełożonych o zdarzeniach mających wpływ na terminowość i budżet inwestycji oraz potencjalne roszczenia

Podział czasu pracy
50%

Budowa

50%

Biuro

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie budowlanej lub nadzorze,

  • wykształcenie techniczne budowlane,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz CAD,

  • umiejętność czytania dokumentacji budowlanej,

  • znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego,

  • znajomość przepisów Prawa Zamówień Publicznych będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków,

  • dokładność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków,

  • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego i/lub hiszpańskiego.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia,

  • pracę w młodym i przyjaznym zespole na ciekawych inwestycjach budowlanych,

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

ROVERPOL sp. z o.o.

Rover Infraestructuras S.A. to spółka o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku budowlanym. Naszą firmę wyróżnia duża różnorodność realizowanych inwestycji, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych dla klientów publicznych i prywatnych. Roverpol Sp. z o.o. jest firmą należącą do grupy Rover Infraestructuras S.A., hiszpańskiej firmy budowlanej działającej na terenie Polski od ponad 5 lat. Obszary działalności firmy w Polsce obejmują budownictwo infrastrukturalne (drogowe, kolejowe), budownictwo ogólne, budownictwo przemysłowe oraz budownictwo hydrotechniczne.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.