Inżynier/majster budowy – budownictwo przemysłowe i kubaturowe

UniKadr Biuro Doradztwa PersonalnegoO firmie

  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy z branży budownictwa specjalistycznego będącej podwykonawcą przy realizacji wielu kluczowych inwestycji na terenie Danii (budowa obiektów użyteczności publicznej takich jak: oczyszczalnie ścieków, szpitale, szkoły, elektrownie, budowa budynków kubaturowych, konstrukcje typu offshore, budowa mostów, tuneli, etc.), odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier/majster budowy – budownictwo przemysłowe i kubaturoweNumer ref.: Dania, nr ref.: IB/02/2021

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie inwestycji budowlanych zgodnie z harmonogramem
  • Zarządzanie zespołem i czasem pracy pracowników
  • Współpraca z kierownikiem oraz generalnym wykonawcą

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie przy wykonywaniu robót żelbetowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość języka angielskiego i/lub duńskiego
  • Wykształcenie techniczno - budowlane
  • Wiedza budowlana z zakresu konstrukcji stalowych
  • Znajomość programu XLS (koniecznie) i AutoCAD (mile widziane)
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w spółce prawa duńskiego
  • Umowę o pracę (pełny etat)
  • Gwarantowane przez pracodawcę dodatkowe dni wolne
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: [email protected] z oznaczeniem nr ref. IB/02/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych lub poprzez APLIKUJ

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)