Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - Majster Budowy

MT Højgaard Danmark A/SO firmie

  • Kopenhaga, Dania

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja robót budowlanych z zachowaniem zasad BHP, haromonogramu pracy oraz wymogów jakościowych

  • Bieżąca koordynacja pracy sił własnych i Podwykonawców

  • Odpowiedzialność za organizację robót w powierzonym zakresie

  • Sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót budowlanych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe –Budownictwo

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne, umięjetność pracy w zespole

  • Znajomość MS Office, AutoCad

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Duńską umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zakwaterowanie i przejazdy do/z Polski

  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych

  • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

  • Pracę w systemie zjazdowym

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów

MT Højgaard Danmark A/S

MT Højgaard Danmark A/S jest jedną z największych i wiodących firm budowalnych w Skandynawii z ponad 100-letnią tradycją. Wykonujemy rożne zadania, a znani jesteśmy z dużych, złożonych projektów budowlanych i infrastrukturalnych.

Przez cały XX wiek firma MT Højgaard pozostawiła olbrzymi ślad w historii Danii. Stworzyliśmy między innymi mosty Øresund i Little Belt, tunel Great Belt, Muzeum Moesgaard, Diament, a także wiele innych znanych projektów budowlanych w Danii oraz w krajach skandynawskich, czy na całym świecie.

Razem tworzymy wspólnie przestrzeń, w której żyjemy, pracujemy i poruszamy się.

Przewiń do profilu firmy

W przypadku zainteresowania ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny z Senior Production Manager Wiktor Durchowski pod numer +45 2270 0130