Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - Majster Budowy

WAMA ABO firmie

  • Malmö, Szwecja

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

Zadaniami Inżyniera Budowy będzie realizacja robót budowlanych z zachowaniem zasad BHP, harmonogramu oraz wymogów jakościowych. Oprócz tego do ważnych zadań będzie należało dbanie o zaopatrzenie budowy, czynny udział w planowaniu procesu budowlanego, odpowiedzialność za podległych pracowników (siły własne i podwykonawcy) oraz dbanie o dobry wizerunek firmy.

Realizowane projekty będą znajdowały się na terenie Szwecji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Budownictwo

  • Min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku Inżynier – Majster Budowy - konstrukcje żelbetowe monolityczne oraz prefabrykowane (mile widziane kontrakty zagraniczne)

  • Znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Umiejętność zarządzania czasem pracy swoim jak i pracowników oraz ustalania priorytetów zadań

  • Znajomość MS Office, AutoCad

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Ambicja, zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność i chęć rozwoju osobistego

To oferujemy

  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o szwedzką umowę pracę wraz z pakietem premiowym

  • Możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji ciekawych wyzwań budowlanych

  • Miłą atmosferę pracy

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Transport na terenie Szwecji

  • Zakwaterowanie

  • Wsparcie w sprawach formalnych w Szwecji

  • Możliwość osiedlenia się w Szwecji jak i pracy naprzemiennej (budowy w Szwecji oraz w Polsce)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

WAMA AB

WAMA jest Grupą Kapitałową, która od lat z powodzeniem działa na rynku szwedzkim oraz polskim zapewniając kompleksową obsługę w zakresie inwestycji budowlanych, takich jak: budynki mieszkalne, mosty, tunele czy garaże wielopoziomowe. Zdobyliśmy zaufanie największych firm, z sukcesem współpracując przy realizacji rozległych i wymagających projektów.

Przewiń do profilu firmy