Oferta pracy

Inżynier/ Majster produkcji

UNIHOUSE SPÓŁKA AKCYJNA

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie realizacji prac na powierzonym obszarze produkcji zgodnie z wymaganiami jakościowymi, terminowymi oraz przepisami BHP

  • Analiza kompletności i poprawności dokumentacji wykonawczej

  • Analiza stanów magazynowych, zamawianie oraz zarządzanie sprzętem i materiałami potrzebnymi do produkcji

  • Zarządzanie podległymi pracownikami

Nasze wymagania

  • Wskazane wykształcenie techniczne – preferowane o profilu budowlanym, zarządzania produkcją bądź pokrewne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (związane z produkcją lub budownictwem), mile widziana znajomość technologii budownictwa domów o konstrukcji drewnianej

  • Umiejętności organizacji pracy oraz zarządzania zespołem

  • Znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel), znajomość MS Dynamics AX będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w Bielsku Podlaskim; zapewniamy bezpłatny transport w obie strony z Białegostoku

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowania do wczasów, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, itp.)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji ze środków firmowych

  • Możliwość wyjazdu na budowy realizowane na rynkach zagranicznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • ryczałt na paliwo

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Dołącz do #Unikalnych w UNIHOUSE S.A. zajmującego się produkcją domów modułowych o konstrukcji drewnianej, nadających się do realizacji hoteli i moteli, budynków wielorodzinnych, akademików, szkół i przedszkoli, przychodni oraz domów opieki.

Przewiń do profilu firmy