Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier marketingu technicznego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    dfgvxx

    Elmark Automatyka to Firma działająca na Polskim rynku od 35 lat. Cały okres działania firmy to stały wzrost sprzedaży i ciągły rozwój. Profesjonalna i doświadczona kadra pracownicza oraz indywidualne podejście do każdego klienta w znacznym stopniu przyczyniają się do dynamicznego rozwoju spółki. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem światowych liderów w branży automatyki przemysłowej takich jak np. Moxa, Advantech, Unitronics, Universal Robots. Posiadamy własny serwis, a naszym klientom udzielamy pełnego wsparcia technicznego.

    Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie. Nasz zespół to młodzi ludzie o ponadprzeciętnych kwalifikacjach. Co roku dostarczamy na Polski rynek sprzęt o wartości ponad 50 milionów zł.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Do zespołu specjalizującego się w obszarze rozwiązań dla komunikacji przemysłowej zatrudnimy osobę na stanowisko Inżyniera marketingu technicznego. Będzie ona odpowiedzialna za prowadzenie działań marketingowych online oraz tworzenie treści technicznych w tym zakresie. Poszukujemy młodej osoby nastawionej na rozwój, otwartej na nowe doświadczenia i nie bojącej się wyzwań.

    CZEGO OCZEKUJEMY:

    • student ostatnich 2 lat lub absolwent studiów elektronicznych lub wydziałów pokrewnych (elektryczny, telekomunikacja, automatyka, mechatronika, informatyka itp.)
    • energia, rzetelność, punktualność, kompetencja, chęć do pracy
    • zainteresowanie nowymi technologiami i trendami jak IoT oraz IIoT
    • zainteresowanie technologiami związanymi z marketing automation
    • umiejętność tworzenia treści skupionych na tematyce technicznej
    • znajomość zagadnień związanych z sieciami Ethernet, IP
    • chęć do nauki i stałego poszerzania własnej wiedzy
    • znajomość jęz. angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznych
    • kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów
    • prawo jazdy kat. B

    PRZYKŁADOWE ZADANIA:

    • prowadzenie i koordynacja działań marketingowych online związanych z rozwiązaniami (Moxa)
    • tworzenie treści technicznych poświęconych celom promocyjnym
    • w razie potrzeby świadczenie wsparcia technicznego dla Klientów

    CO OFERUJEMY:

    • miejsce pracy: biuro Elmark Automatyka Sp. z o.o., ul. Bukowińska 22/1B, 02-703 Warszawa (Mokotów, koło stacji metra Wilanowska)
    • praca w godzinach 8:00-16:00, zatrudnienie w pierwszych 3 m-cach na okres próbny; następnie umowa o pracę na czas nieokreślony o ile obie strony będą zadowolone z pierwszego okresu
    • możliwość rozwoju zawodowego, dzięki kontaktom z wiodącymi firmami w branży
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrze
    • praca w młodym, rozwijającym się zespole
    • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od jakości pracy
    bottom2

    Zgłoszenia prosimy wysłać za pomocą przycisku Aplikuj. Brak odpowiedzi z naszej strony w terminie 21 dni oznacza, że nie jesteśmy zainteresowani współpracą