Logo Pracuj.pl

Inżynier Materiałowy – Fizyk - Nanotechnolog

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.O firmie

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.

Czarnowiejska 36

Krowodrza

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja złożonych i wieloetapowych prac badawczych w zakresie wytwarzania i charakteryzacji struktur półprzewodnikowych oraz cienkich warstw
  • Utrzymywanie dobrego stanu i właściwego funkcjonowania laboratorium
  • Aktywny udział w zespołach projektowych odpowiedzialnych za opracowanie, rozwój i wdrażanie innowacji
  • Współpraca z jednostkami badawczymi, uczelniami i partnerami przemysłowymi przy realizacji prac R&D w projektach z obszaru układów kompozytowych, fotowoltaiki, sensorów i warstw funkcjonalnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu inżynierii materiałowej, fizyki ciała stałego, fizykochemii powierzchni, chemii, nanotechnologii albo dziedzin pokrewnych
  • Znajomość technik charakteryzacji materiałów
  • Podstawowa wiedza z zakresu badań w próżni i urządzeń próżniowych
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej
  • Kreatywność, otwartość i elastyczność w realizacji podejmowanych zadań i złożonych problemów badawczych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca analizę literatury branżowej i naukowej oraz kontakt z partnerami przemysłowymi i biznesowymi (co najmniej poziom B2)
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu, skrupulatność, dobra organizacja pracy, umiejętność priorytetyzacji powierzonych zadań

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zespole badawczym albo badawczo-rozwojowym na uczelni, w instytucie badawczym lub w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w charakteryzacji właściwości elektrycznych i strukturalnych cienkich warstw
  • Udokumentowany dorobek naukowy poparty publikacjami
  • Znajomość zagadnień z zakresu polimerów i/lub tworzyw kompozytowych i/lub fotowoltaiki i/lub konstrukcji sensorów i/lub modelowania właściwości fizycznych materiałów

To oferujemy

  • Pracę w młodym i interdyscyplinarnym zespole
  • Udział w realizacji interesujących, ambitnych projektów badawczo-rozwojowych
  • Dostęp do unikalnej infrastruktury badawczej
  • Możliwość współpracy z grupami naukowymi w wiodących krajowych i zagranicznych ośrodkach naukowo-badawczych oraz laboratoriach przemysłowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i osiąganych wyników
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer z niezbędnym oprogramowaniem, telefon)
  • Pakiet Multisport
  • Dopuszczamy zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne

O nas

CBRTP to prywatny hub R&D dostarczający oszczędności procesowe oraz usprawnienia technologiczne partnerom przemysłowym. Opracowujemy rozwiązania biznesowe na zamówienie wykorzystując innowacyjne technologie, doświadczenie kadry w pracach B+R, osiągnięcia naukowe z własnych laboratoriów, a także współpracę z ekspertami i naukowcami z wiodących ośrodków badawczych.

Inżynier Materiałowy – Fizyk - Nanotechnolog, Czarnowiejska 36, Krowodrza, Kraków