Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Materiałowy – Fizyk - Nanotechnolog

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.

Czarnowiejska 36

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja złożonych i wieloetapowych prac badawczych w zakresie wytwarzania i charakteryzacji struktur półprzewodnikowych oraz cienkich warstw

  • Utrzymywanie dobrego stanu i właściwego funkcjonowania laboratorium

  • Aktywny udział w zespołach projektowych odpowiedzialnych za opracowanie, rozwój i wdrażanie innowacji

  • Współpraca z jednostkami badawczymi, uczelniami i partnerami przemysłowymi przy realizacji prac R&D w projektach z obszaru układów kompozytowych, fotowoltaiki, sensorów i warstw funkcjonalnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu inżynierii materiałowej, fizyki ciała stałego, fizykochemii powierzchni, chemii, nanotechnologii albo dziedzin pokrewnych

  • Znajomość technik charakteryzacji materiałów

  • Podstawowa wiedza z zakresu badań w próżni i urządzeń próżniowych

  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej

  • Kreatywność, otwartość i elastyczność w realizacji podejmowanych zadań i złożonych problemów badawczych

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca analizę literatury branżowej i naukowej oraz kontakt z partnerami przemysłowymi i biznesowymi (co najmniej poziom B2)

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu, skrupulatność, dobra organizacja pracy, umiejętność priorytetyzacji powierzonych zadań

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zespole badawczym albo badawczo-rozwojowym na uczelni, w instytucie badawczym lub w firmie produkcyjnej

  • Doświadczenie w charakteryzacji właściwości elektrycznych i strukturalnych cienkich warstw

  • Udokumentowany dorobek naukowy poparty publikacjami

  • Znajomość zagadnień z zakresu polimerów i/lub tworzyw kompozytowych i/lub fotowoltaiki i/lub konstrukcji sensorów i/lub modelowania właściwości fizycznych materiałów

To oferujemy

  • Pracę w młodym i interdyscyplinarnym zespole

  • Udział w realizacji interesujących, ambitnych projektów badawczo-rozwojowych

  • Dostęp do unikalnej infrastruktury badawczej

  • Możliwość współpracy z grupami naukowymi w wiodących krajowych i zagranicznych ośrodkach naukowo-badawczych oraz laboratoriach przemysłowych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i osiąganych wyników

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer z niezbędnym oprogramowaniem, telefon)

  • Pakiet Multisport

  • Dopuszczamy zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

O nas

CBRTP to prywatny hub R&D dostarczający oszczędności procesowe oraz usprawnienia technologiczne partnerom przemysłowym. Opracowujemy rozwiązania biznesowe na zamówienie wykorzystując innowacyjne technologie, doświadczenie kadry w pracach B+R, osiągnięcia naukowe z własnych laboratoriów, a także współpracę z ekspertami i naukowcami z wiodących ośrodków badawczych.