Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Materiałowy

  • Halinów, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o. do projektu budowy autostrady A2 w okolicach Mińska Mazowieckiego poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

    ZADANIA:

    • we współpracy z Kierownikiem Działu Jakości Materiałów zapewnienie odpowiedniej jakości materiałów zastosowanych w procesie produkcji - ich zgodności z obowiązującymi normami oraz specyfikacją techniczną;
    • współpraca z przedstawicielami Zamawiającego w zakresie badania gruntów, kruszyw, betonów i mas bitumicznych;
    • zlecanie testów laboratoryjnych oraz interpretacja ich wyników;
    • prowadzenie dokumentacji związanej z certyfikacją materiałów budowlanych;
    • bieżąca współpraca ze wszystkimi departamentami w celu prawidłowej realizacji projektu.

    OCZEKIWANIA:

    • ukończone studia wyższe na kierunku Budownictwo Drogowe;
    • mile widziane doświadczenie przy projektach drogowych, ale nie jest konieczne;
    • znajomość metod i technik budowlanych;
    • otwartość na wiedzę oraz nowe doświadczenia;
    • dobra organizacja pracy własnej.

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów;
    • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
    • możliwości rozwoju przy ciekawych projektach infrastrukturalnych;
    • pracę w zespole specjalistów z branży.

    Administratorem danych jest POLAQUA Sp. z o.o. z siedzibą w Piaseczno 05-500, Dworska 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.