Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Materiałowy - Inżynier ds. Jakości

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Astaldi S.p.A, Oddział w Polsce jest częścią międzynarodowej grupy Astaldi, która na całym świecie zatrudnia ponad 11 000 pracowników i prowadzi działalność w 23 krajach, realizując najważniejsze projekty budowlane.

    Aktualnie do biura budowy na projekcie modernizacji linii kolejowej nr 7 na odcinku Dęblin -Lublin poszukujemy Kandydatek /-ów na stanowisko:

    Inżynier Materiałowy / Inżynier ds. Jakości

    Miejsce pracy: Lublin

    Opis stanowiska:

    • koordynowanie pracy laboratorium i weryfikacja wyników badań
    • tworzenie PZJ
    • tworzenie wniosków i zatwierdzanie materiałów
    • prowadzenie kontraktowej dokumentacji jakościowej
    • dobór materiałów i technologii na potrzeby kontraktu
    • kontakt z Zamawiającym i Nadzorem

    Wymagania:

    • wykształcenie preferowane wyższe techniczne (budownictwo, inżynieria materiałowa)
    • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane na kontraktach drogowych lub kolejowych
    • umiejętność pracy z normami
    • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • komunikatywność, dokładność
    • prawo jazdy kat. B
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • umowę o pracę;
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
    • możliwość wzięcia udziału w realizacji interesującego projektu;
    • samodzielną i odpowiedzialna pracę w międzynarodowym środowisku;
    • pakiet świadczeń dodatkowych w tym opieka medyczna oraz możliwość korzystania
      z obiektów sportowych.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

    bottom