Oferta pracy

Inżynier Materiałoznawca

BWI Poland TechnologiesO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Balice (pow. krakowski), małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

BWI Group projektuje i wytwarza oryginalne części zawieszeń samochodowych dla czołowych producentów aut na całym świecie. W Polsce firma posiada dwa oddziały: Centrum Techniczne w Balicach, będące nowoczesnym ośrodkiem badawczo-rozwojowym zatrudniającym ponad 400 osób oraz fabrykę amortyzatorów w Krośnie, największy zakład produkcyjny BWI, który zatrudnia ponad 1500 pracowników.

Do Centrum Technicznego w Balicach poszukujemy osoby na stanowisko

INŻYNIER MATERIAŁOZNAWCA
Umowa o pracę na czas określony (max 1,5 roku)Numer ref.: (ref. IM)

Zakres obowiązków:

  • planowanie i organizacja badań materiałowych
  • wykonywanie testów i analiz materiałowych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej, opracowywanie raportów
  • współpraca z instytucjami naukowymi i zewnętrznymi laboratoriami
  • rozwiązywanie problemów jakościowych i inżynierskich wymagających znajomości materiałów konstrukcyjnych
  • wsparcie działu konstrukcyjnego i technologicznego

Wymagania:

  • tytuł magistra inżyniera materiałoznawcy
  • znajomość właściwości, procesów wytwarzania i obróbki wyrobów metalowych
  • znajomość metod obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej
  • znajomość zagadnień procesów korozyjnych i ochrony przed korozją
  • wiedza z zakresu mechaniki pękania i wytrzymałości zmęczeniowej materiałów
  • znajomość zagadnień z zakresu spawalnictwa i procesów zgrzewania
  • znajomość metod badania własności materiałów
  • wysoki poziom umiejętności analitycznych
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MS Office

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatkowy urlop okolicznościowy oraz stażowy
  • opiekę medyczną dla pracownika i członków najbliższej rodziny
  • różnorodny pakiet socjalny (Multisport, bony świąteczne)
  • wsparcie pracowników w trudnych sytuacjach życiowych (możliwość uzyskania pożyczki pracowniczej na korzystnych warunkach)
  • eventy specjalne (Dni Promocji Zdrowia, Dni Bezpiecznej Jazdy)
  • przyjazna atmosfera pracy (najwyżej oceniany wskaźnik w wew. wynikach badań satysfakcji pracowników)
  • dostęp do najnowszych technologii branży automotive
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.
W CV Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę BWI Poland Technologies sp. z o.o.(na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”

Aby wziąć udział w przyszłym procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższego zapisu:
“Ponadto wyrażam zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy