Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Mechanik Automatyk z branży metalowej, produkcyjnej

LLENTAB sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • obsługa linii produkcyjnej do kształtowania profili stalowych,

  • utrzymywanie maszyn i oprzyrządowania w należytym stanie,

  • udział w okresowych konserwacjach i naprawach maszyn,

  • zgłaszanie usprawnień i współtworzenie nowych rozwiązań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: inżynier mechanik lub automatyk,

  • dojrzałość zawodowa, zaangażowanie w wykonywaną pracę i dokładność.

Mile widziane

  • uprawnienia SEP – mile widziane, jeżeli ich nie ma – firma zasponsoruje ich zrobienie,

  • doświadczenie w pracy na produkcji (doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn będzie dodatkowym atutem).

To oferujemy

  • praca na jednej zmianie (dziennej),

  • samodzielne stanowisko wspierające kilkunastoosobowy dział produkcji elementów hal stalowych,

  • stabilna praca (po okresie próbnym możliwa umowa na czas nieokreślony),

  • wyspecjalizowane narzędzia oraz oprogramowanie do pracy,

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie z międzynarodowymi korzeniami,

  • praca od poniedziałku do piątku, płatne nadgodziny

  • wynagrodzenie zawsze na czas, świadczenia z ZFŚS, budżet szkoleniowy

  • niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon), strój roboczy

  • dodatkowe świadczenia: karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, dodatkowe dni wolne, spotkania integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci się rozwijać

i zdobywać doświadczenie w profesjonalnym środowisku oraz szukasz nowych wyzwań –ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

LLENTAB od ponad 45 lat jest wiodącym producentem hal stalowych w Europie.

Projektujemy, produkujemy i montujemy hale stalowe.

LLENTAB w Polsce jest obecny od ponad 25 lat, realizując w tym czasie ponad 2000 hal.

Przewiń do profilu firmy