Ta oferta pracy jest nieaktualna od 259 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier mechanik

  • Biskupiec, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zapewnij wsparcie naszemu zespołowi Utrzymania Ruchu w Biskupcu!

    Zatrudniamy 9,000 pracowników w 18 fabrykach zlokalizowanych w 7 krajach na świecie co czyni nas silnym zespołem.

    W naszej pracy kładziemy nacisk na:

    • Działanie zamiast mówienia.
    • Stabilność która pozwala nam na rozwój.
    • Satysfakcje z dostarczania tego o czym mówimy.

    Nie szukamy tylko pracowników, szukamy ludzi, którzy podzielą nasze wartości.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku mechaniki
    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znajomość oprogramowania AutoCAD/Solidworks
    • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • Praktyczne podejście do wykonywanych zadań
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Kompleksowy program wdrożenia
    • Ciągły rozwój osobisty
    • Dynamiczne i zróżnicowane stanowisko pracy

     Obowiązki:

    • Podejmowanie działań podnoszących niezawodność maszyn i zwiększających dostępność wyposażenia
    • Przygotowanie przeglądów i prac naprawczych maszyn i instalacji
    • Zarządzanie gospodarką smarowniczą i analizami predyktywnymi
    • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac mechanicznych i doboru technologii
    • Aktualizacja dokumentacji technicznej urządzeń produkcyjnych
    • Wsparcie warsztatów Utrzymania Ruchu