Oferta pracy

Inżynier mechanik

EGGER Biskupiec

Św. Józefa 1

Biskupiec-Kolonia Druga

Twój zakres obowiązków

  • Podejmowanie działań podnoszących niezawodność maszyn i zwiększających dostępność wyposażenia

  • Przygotowanie przeglądów i prac naprawczych maszyn i instalacji

  • Zarządzanie gospodarką smarowniczą i analizami predyktywnymi

  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac mechanicznych i doboru technologii

  • Aktualizacja dokumentacji technicznej urządzeń produkcyjnych

  • Wsparcie warsztatów Utrzymania Ruchu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku mechaniki

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub praktyczne zaangażowanie w hobby techniczne

  • Znajomość oprogramowania AutoCAD/Solidworks

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Praktyczne podejście do wykonywanych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Kompleksowy program wdrożenia

  • Ciągły rozwój osobisty

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń

  • Dynamiczne i zróżnicowane stanowisko pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

2

Rozmowa kwalifikacyjna

3

Oferta

Tworzymy więcej z drewna. Naszych 10400 pracowników w 10 krajach pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. Tak wytwarzamy materiały do produkcji mebli i aranżacji wnętrz, konstrukcji drewnianych, a także podłogi laminowane. Dzięki nieustannej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.

Przewiń do profilu firmy