Oferta pracy

Inżynier Mechanik

Velvet CARE sp. z o.o.

  • Osada 3, Klucze (pow. olkuski)
    Klucze (pow. olkuski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Osada 3

Klucze (pow. olkuski)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn, urządzeń produkcyjnych, instalacji w zakresie mechaniki

  • Współpraca z obszarem produkcji w zakresie optymalizacji wydajności maszyn, planowania i prowadzenia postojów oraz remontów, ustalania kierunków rozwoju i modernizacji

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu linii produkcyjnych i infrastruktury firmy

  • Nadzór nad pracami firm zewnętrznych w ramach prowadzonych prac remontowych, instalacyjnych

  • Analiza przyczyn awarii

  • Monitorowanie efektywności pracy maszyn i urządzeń

  • Udział w projektach realizowanych w firmie, współpraca z kierownikami projektów w zakresie realizowanych inwestycji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: mechanika i budowa maszyn

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, w dziale technicznym lub utrzymania ruchu

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień związanych z mechaniką

  • Doświadczenie w ramach prowadzenia projektów modernizacyjnych czy nowych uruchomień

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Zaangażowanie w realizację swoich zadań

  • Nastawienie na realizację celów

  • Umiejętność analizowania sytuacji, wyciągania wniosków, proponowania rozwiązań

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu diagnostyki drgań

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, lidera na rynku w swojej branży

  • Pracę w firmie z rozpoznawalnym portfolio produktowym

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami

  • Udział w projektach modernizacyjnych i nowych uruchomieniach

  • Pracę pełną wyzwań w zgranym zespole

  • Dodatkowe benefity- karta multisport, dodatkowa opieka medyczna

  • Możliwość korzystania ze sklepiku z artykułami firmowymi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • wczasy pod gruszą

Velvet CARE jest jednym z największych producentów artykułów higienicznych codziennego użytku w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej. Sercem firmy jest marka Velvet, marka papierów toaletowych, ręczników papierowych i chusteczek higienicznych cieszących się największą popularnością w Polsce. Zatrudniamy ponad 700 pracowników, których zaangażowanie przekłada się na jakość produktów. To co nas wyróżnia, to ponad 120 – letnia tradycja, a zakład produkcyjny w Kluczach w woj. małopolskim od ponad wieku specjalizuje się w produkcji wyrobów papierowych i celulozowych.

Przewiń do profilu firmy