Oferta pracy

Inżynier Mechanik - Konstruktor

ABB Sp. z o.o.O firmie

ABB Sp. z o.o.

Placydowska 27

Aleksandrów Łódzki

Dołącz do firmy ABB i podejmij pracę w zespole mającym wpływ na tworzenie przyszłości, w której innowacyjne technologie cyfrowe będą zapewniały większy dostęp do czystszej energii.

Dzięki jakości i innowacjom inżynieryjnym, jakimi charakteryzują się oferowane przez nas produkty, systemy i usługi, nasi klienci mogą wyprzedzać konkurencję. Tworzenie rozwiązań dla klientów z całego świata oraz praca nad przodującymi na rynku technologiami będą pobudzały i wzbogacały Twoją pracę oraz umysł.

Będziesz kluczowym członkiem zespołu projektowego odpowiedzialnym za urządzenia energoelektroniczne w Oddziale Elektryfikacji w Aleksandrowie Łódzkim. Będziesz raportować do Project Managera, a Twoje umiejętności techniczne i specjalistyczna wiedza, przyczynią się do rozwoju różnorodnych projektów.
Inżynier Mechanik - KonstruktorNumer ref.: PL76257945_E1

Twoje obowiązki

  • Projektowanie oraz opracowywanie dokumentacji technicznej/ konstrukcyjnej wyrobów- urządzenia energoelektroniki.
  • Ustalanie z Klientami parametrów technicznych produktów.
  • Wprowadzanie zmian w dokumentacji konstrukcyjnej.
  • Nadzór pod kątem konstrukcyjnym i technologicznym.
  • Uczestnictwo w testach urządzeń na stacji prób.
  • Wspomaganie działu sprzedaży oraz SCM.
  • Kierowanie się najważniejszymi wartościami bezpieczeństwa i uczciwości, jakie wyznaje firma ABB, co oznacza branie odpowiedzialności za własne działania i jednoczesne troszczenie się o swoich współpracowników oraz o firmę.

Twoje kompetencje

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane Mechanika i Budowa Maszyn.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu urządzeń elektrycznych, energoelektronicznych itp.
  • Doświadczenie w zakresie projektowania wyrobów mechanicznych oraz znajomość technologii produkcyjnych.
  • Mile widziane doświadczenie i znajomość urządzeń z obszaru energoelektroniki lub umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Znajomość programów wspomagających projektowanie 3D, np. Solid Edge, SolidWorks.
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów.
  • Analityczność, otwartość, łatwość uczenia się.
  • Samodzielność i dobra organizacja pacy.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności oraz inne benefity finansowe takie jak premia roczna czy program zakupu akcji firmy
  • Miłą atmosferę pracy

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Multikafeteria

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy