Oferta pracy

Inżynier mechanik – Konstruktor CAD

Fideltronik Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Cystersów 19, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fideltronik Poland Sp. z o.o.

Cystersów 19

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • pracujesz przy zróżnicowanych i innowacyjnych projektach z obszaru mechaniki

  • analizujesz wymagania, tworzysz koncepcje i konstruujesz elementy mechaniczne w środowisku Autodesk Inventor

  • tworzysz dokumentację techniczną do wykonanych projektów

  • bierzesz aktywny udział we wdrożeniu projektów do produkcji seryjnej

  • współpracujesz w zespole projektowym z inżynierami elektronikami

  • kontaktujesz się z klientami oraz dostawcami

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe mechaniczne lub pokrewne

  • posiadasz co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • potrafisz biegle posługiwać się oprogramowaniem do projektowania 3D CAD

  • posiadasz doświadczenie w projektowaniu przekładni, przenoszenia napędów i w mechatronice

  • posiadasz doświadczenie z różnymi technikami wytwarzania (tworzywa sztuczne, metale), zarówno prototypów, jak i przy produkcji seryjnej

  • znasz technologie montażu elektroniki

  • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na kontakt z klientem zagranicznym oraz czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • znajomość programu Autodesk Inventor

To oferujemy

  • motywujące warunki i stabilną perspektywę zatrudnienia na umowie o pracę

  • udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całego świata, doskonalenie języka angielskiego

  • pracę w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole w Krakowie

  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zostań współtwórcą sukcesu jednej z największych polskich firm inżynierskich. Dołącz do zespołu profesjonalistów - pasjonatów pracujących w najnowszych technologiach.

Weź czynny udział w 4 Rewolucji Przemysłowej. Niech pionierskie projekty z obszaru elektroniki, informatyki, robotyki, wykorzystania sztucznej inteligencji i IoT nie toczą się bez Twojego udziału.

Grupa Fideltronik to rodzinna, polska firma w ramach której działają: Fideltronik Smart Factory, Fitech oraz Inssue. Działamy od ponad 30 lat, zatrudniamy blisko 2500 osób w Krakowie, Gdańsku i Suchej Beskidzkiej. Naszymi Partnerami w biznesie są czołowe firmy o zasięgu globalnym.

Jeśli szukasz wyzwań w dobrej, uczciwej firmie, ważna jest dla Ciebie atmosfera pracy i realny wpływ na realizację zadań – skontaktuj się z nami koniecznie!

Przewiń do profilu firmy