Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier mechanik - Konstruktor

KB POMORZE Sp. z o.o.O firmie

  • Sztutowska 18
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

KB POMORZE Sp. z o.o.

Sztutowska 18

Gdańsk

KB Pomorze Sp. z o.o. realizuje kontrakty w budownictwie przemysłowym oraz sektorze rafineryjnym i paliwowo-petrochemicznym w zakresie inwestycji, modernizacji i remontów instalacji produkcji, przerobu, magazynowania oraz dystrybucji surowców i paliw, w kraju i zagranicą.

Opis stanowiska

  • Opracowywanie projektów z zakresu budownictwa przemysłowego.
  • Opracowywanie dokumentacji wykonawczej w ścisłej współpracy z technologami oraz podwykonawcami zewnętrznymi.
  • Analiza możliwości wykonania nowych urządzeń, oprzyrządowania i technologii.
  • Nadzór nad wdrażaniem nowych rozwiązań technologicznych w firmie.

Wymagania

  • Ukończone studia techniczne o profilu: mechanika lub budowa maszyn
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe.
  • Umiejętność czytania i wykonywania rysunkowej dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność projektowania w AutoCad 3D i Inventor (Solidworks, Catia) .
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w polskiej firmie inżynierskiej działającej od ponad 17 lat na rynku budownictwa przemysłowego.
  • Praca na umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
  • Pakiet medyczny.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne