Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Mechanik – Konstruktor Systemów Produkcyjnych

DSXM sp. z o.o.O firmie

8 000‐10 000 zł brutto / mies.
  • Galaktyczna 32
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

DSXM sp. z o.o.

Galaktyczna 32

Gdańsk

Jesteśmy ambitnym zespołem z dużym doświadczeniem w projektowaniu i budowaniu maszyn. Poszukujemy osób, które nie boją się wyzwań, chcą się rozwijać i potrafią docenić atmosferę panującą w naszej organizacji.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie oraz konstruowanie maszyn i urządzeń, stanowisk testowych i montażowych oraz kompletnych linii produkcyjnych (w tym zrobotyzowanych) dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz wymagań klienta
  • opracowywanie kompletnej dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej 2D/3D projektu (BOM, rysunki złożeniowe - wykonawcze - montażowe, instrukcje obsługi - stanowiskowe - montażowe, obliczenia wytrzymałościowe, kalkulacje i wyceny, ocena ryzyka, raporty, analizy itp..) zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami
  • czynny udział w realizacji procesu rozwoju produktu (definicja, koncepcja, projekt, prototyp, testy, wdrożenie)
  • rozwiązywanie niestandardowych problemów technicznych dla istniejących oraz nowo wdrażanych technologii, optymalizowanie rozwiązań projektowych
  • nadzór nad produkcją oraz montażem, udział w odbiorach oraz próbach rozruchowych
  • dobieranie materiałów, normaliów oraz elementów budowy maszyn, emitowanie zapytań ofertowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika lub  pokrewne
  • min. 5 letnie doświadczenie w samodzielnym projektowaniu, konstruowaniu maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych z integracją robotów (posiadanie portfolio wykonanych projektów będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętność doboru napędów, czujników oraz innych elementów wykonawczych maszyn i urządzeń
  • umiejętność budowy układów mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych
  • umiejętność optymalizacji rozwiązań projektowych pod kątem technicznym, technologicznym oraz ekonomicznym
  • dobra znajomość rozwiązań branżowych oraz specyfiki budowy maszyn przemysłowych (znajomość dostawców i producentów obecnych na rynku maszynowym oraz lokalnych firm produkcyjnych będzie dodatkowym atutem)
  • dobra znajomość technologii stosowanych w przemyśle i budowie maszyn (obróbka mechaniczna, obróbka plastyczna, obróbka cieplna,  spawanie itp..)
  • biegła znajomość obsługi pakietu Microsoft Office oraz systemów projektowania CAD 2D/3D, zwłaszcza AutoCAD i SolidWorks lub pokrewne
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem maszyn (m.in. Dyrektywa Maszynowa 2006/42/WE)
  • praktyczna znajomość rysunku technicznego (maszynowego, pneumatycznego, hydraulicznego)
  • umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • umiejętność planowania oraz zarządzania własnym czasem i priorytetami
  • dyspozycyjność, samodzielność i dokładność
  • znajomość języka angielskiego (poziom min. B1) pozwalająca na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną lub normami  oraz korespondowanie z kooperantami
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie ustalone adekwatnie do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia (8.000-10.000 PLN brutto)
  • Premie uzależnione od wyników
  • Stabilne zatrudnienie z nastawieniem na długofalową współpracę
  • Świetną atmosferę w Firmie
  • Niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy
  • Udział w ambitnych, nietypowych oraz innowacyjnych projektach zapewniających rozwój zawodowy

Ogłoszenie archiwalne