Oferta pracy

Inżynier Mechanik - Konstruktor

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut LotnictwaO firmie

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce, i energetycznego jak: General Electric oraz Baker Hughes, wspierając jednocześnie przemysł krajowy z sektorów: lotniczego, kosmicznego, energetycznego, transportowego i wielu innych. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu. W ramach Instytutu Lotnictwa działają również certyfikowane przez EASA Organizacje Produkujące i Obsługowe.

W związku z rozwojem zespołu naszego Klienta - Baker Hughes, poszukujemy najlepszych Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Nasz Klient - Baker Hughes, zajmuje się projektowaniem urządzeń do obsługi instalacji wydobywczych ropy i gazu spod dna morskiego na całym świecie. W związku z dynamicznym rozwojem naszej branży oraz nowymi projektami poszukujemy inżyniera konstruktora/technologa. Jako inżynier w naszym zespole będziesz brał udział w globalnych projektach oraz pracach rozwojowych nad urządzeniami i systemami do wydobycia ropy naftowej i gazu. Będziesz miał realny wpływ na proces projektowania poprzez proponowanie rozwiązań konstrukcyjnych spełniających wymagania techniczne dla projektowanego produktu.

Dołączając do grona ekspertów z branży wydobycia ropy naftowej i gazu będziesz miał/miała niepowtarzalną okazję realizować unikatowe projekty.

Zadania:

  • projektowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych,
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • wykonywanie obliczeń projektowych i konstrukcyjnych w zakresie opracowywanych konstrukcji,
  • nadzór konstrukcyjny nad próbami (statycznymi, funkcjonalnymi i trwałościowymi),
  • opracowywanie ramowych programów prób,
  • nadzór konstrukcyjny wykonawstwa i wprowadzanie zmian
  • wykonywanie analiz MES statycznych i dynamicznych oraz weryfikacja rozwiązań,
  • obliczenia nisko i wysokocyklowego zmęczenia oraz mechaniki pękania w obliczeniach trwałości elementów konstrukcyjnych,
  • proponowanie rozwiązań konstrukcyjnych spełniających wymagania techniczne dla projektowanego produktu,
  • wsparcie konstruktora prowadzącego przy pracach rozwojowo-badawczych.

Oczekujemy:

  • wykształcenie: wyższe techniczne,
  • dobrej znajomości języka angielskiego, w tym umożliwiającej czytanie dokumentów technicznych - poziom B2,
  • bardzo dobrej znajomości oprogramowania CAD (NX, Creo lub podobne), CAE (Ansys, Patran       lub podobne),
  • około roku doświadczenia zawodowego, praktyk,
  • bardzo dobrej znajomość rysunku technicznego,
  • rzetelności, terminowości i dokładności,
  • otwartości oraz umiejętności szybkiego uczenia się,
  • umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    • Dofinansowanie do wypoczynku
    • Dofinansowanie do świąt
    • Prywatna opieka medyczna
    • Grupowe ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Rowerownia
Pracodawca ma prawo do zakończenia rekrutacji we wcześniejszym terminie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy