Inżynier Mechanik

  • Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodący producent stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim, będący częścią europejskiego koncernu hutniczego CelsaGoroup poszukuje do pracy na stanowisko:

    miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane mechanika i budowa maszyn
    • bardzo dobra wiedza z zakresu mechaniki i znajomość rysunku technicznego
    • ogólna wiedza z zakresu elektryki, elektroniki, pneumatyki i hydrauliki
    • podstawowa wiedza z zakresu oprogramowania komputerowego (Sinumerik, Heidenhain, Bosch Rexroth Indramat)
    • minimum trzy letnie doświadczenie na stanowisku specjalistycznym w utrzymaniu ruchu
    • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1

    Główne obowiązki:

    • wspieranie mistrza UR w celu zapewnienia niezawodnej pracy maszyn zgodnie z wymogami BHP
    • kontrolowanie stanu technicznego maszyn w celu zapewnienia ciągłości produkcji
    • prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn
    • współpraca z firmami zewnętrznymi wspierającymi proces utrzymania ruchu
    • wspieranie pracowników Utrzymania Ruchu w zakresie prewencji i usuwania awarii
    • śledzenie, analizowanie i raportowanie wskaźników Utrzymania Ruchu
    • nadzór nad częściami zapasowymi

    Zatrudniona osoba powinna:

    • charakteryzować się wysokim profesjonalizmem zawodowym, odpowiedzialnością i ukierunkowaniem na wyniki
    • być dynamiczna i zaangażowana i zorientowana na rozwój
    • posiadać umiejętności pracy w zespole i komunikacji oraz umiejętności organizacyjne
    • mieć doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • wynagrodzenie, adekwatne do obowiązków i zaangażowania.
    • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i udział w projektach.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., poz.1000) oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).