Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Mechanik

HIGGSONE sp. z o.o.O firmie

6 0009 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Młyńska 16
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

HIGGSONE sp. z o.o.

Młyńska 16

Poznań

At Higgsone, we made it our mission to help athletes get the most out of their training with minimum risk through our innovative and convenient smart clothing. Our product is currently in prototyping phase and combines areas such as hardware, software, firmware, mechanics and medicine.

We offer a welcoming, productive and cooperative environment for all, giving you the opportunity to challenge yourself and contribute to a world where sports injuries are a thing of the past. We’re always listening to your feedback and adapting to best accommodate the needs of our team members.

Jesteśmy zespołem kilkunastu osób które wspólnie tworzą innowacyjne rozwiązanie dedykowane sportowcom. Poszukujemy człowieka do zadań specjalnych, mechanika który nie boi się wyzwań i tworzenia nowych rzeczy. Jednocześnie posiada zaplecze technologiczne i doświadczenie projektowe. Produkt chcemy tworzyć wspólnie z Tobą, dlatego podczas pracy każda wskazówka, uwaga jest przez nas brana pod uwagę.

Zadania

  • projektowanie elementów mechanicznych w tym obudów i złącz przeznaczonych do mocowania elektroniki integrowanej z odzieżą (urządzeń typu wearable)
  • wykonanie prototypów obudowy za pomocą druku 3D w technologii FDM, SLA oraz metodami odlewu z żywicy lub silikonu
  • opracowanie metod i prowadzenie prac rozwojowych w zakresie mechanicznej integracji odzieży oraz ścieżek zasilających oraz sygnałowych  i elektrod pomiarowych dla sygnałów biologicznych. Zakres obejmuje m.in.  wybór materiału dla odzieży i elementów nanoszonych, wykonywanie i testowanie próbek rozwiązań
  • nanoszenie materiałów przewodzących metodą sitodruku oraz termotransferu na odzież
  • przygotowanie metody produkcji elementów urządzenia i przystosowanie do produkcji seryjnej
  • inicjowanie, rozwój i wprowadzanie zmian do rezultatów projektu mających na celu zwiększenie ich niezawodności, w tym prowadzenie testów trwałości opracowywanych rozwiązań
  • przygotowanie iteracji urządzeń do testów
  • przygotowanie dokumentacji technicznej urządzeń
  • przygotowywanie specyfikacji technicznej do zamówień na elementy wykorzystywane w projekcie

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego, w tym umożliwiającej czytanie dokumentów technicznych - poziom B2,
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania CAD, preferowana jest znajomość Fusion 360 lub Autodesk Inventor
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, (preferowane w projektach związanych z wearable, smart clothes, hardware, IoT)
  • doświadczenie praktyczne w zakresie techniki druku 3D (FDM, SLA) i wytwarzania prototypów
  • znajomość technologii formowania wtryskowego
  • umiejętność koncepcyjnego myślenia.
  • rzetelność, terminowość i dokładność,
  • otwartość oraz umiejętność szybkiego uczenia się,

Mile widziane:

  • Wysokie umiejętności pracy manualnej.
  • wykształcenie: wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w pracy w technologii sitodruku.
  • Kreatywność

Oferujemy:

  • Oferujemy udział w projekcie innowacyjnym, o zasięgu globalnym. Wiemy jak ważne jest zaplecze warsztatowe i technologiczne dlatego czeka na Ciebie najnowszy sprzęt który zadowoli najbardziej wymagającą osobę.
  • Z/w na specyfikę pracy poszukujemy kogoś kto będzie pracował stacjonarnie.
  • Mamy świetny zespół zaangażowany w tworzenie naszego rozwiązania.
  • Jesteśmy otwarci, potrafimy słuchać i ciągle się rozwijamy.
  • Oferujemy dobre warunki finansowe, elastyczność i świetną atmosferę oraz... dobrą kawę ;)

Do zobaczenia!

Ogłoszenie archiwalne