Logo Pracuj.pl

Inżynier Mechanik

Impact Clean Power Technology S.A.O firmie

Impact Clean Power Technology S.A.

aleje Jerozolimskie 424A

Pruszków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • konstrukcja baterii (moduły, układ chłodzenia, struktura nośna – połączenia śrubowe i spawane),
  • przygotowanie dokumentacji 3D, 2D, instrukcji montażu prototypu, itp.,
  • ścisła współpraca z prototypownią i produkcją oraz z pozostałymi działami R&D,
  • analiza wymogów klienta, określanie warunków brzegowych dla nowych projektów,
  • poszukiwanie i dobór materiałów spełniających wymogi termiczne, elektryczne i wytrzymałościowe,
  • opracowanie programu testów oraz analiza wyników,
  • śledzenie rynku bateryjnego, poszukiwanie nowych rozwiązań,
  • obsługa bazy danych PDM.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budowy maszyn,
  • umiejętność pracy zespołowej, dobra komunikacja interpersonalna,
  • samodzielność na stanowisku pracy i umiejętność podejmowania decyzji,
  • znajomość środowiska SolidWorks, Catia, NX lub pokrewnego,
  • mile widziane: wiedza z zakresu termiki, znajomość technologii spawania oraz materiałoznawstwa.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej w centrum Medicover,
  • kartę sportową,
  • owocowe wtorki,
  • świadczenia dla pracowników z funduszu socjalnego,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • firmowa drużyna sportowa
  • ZFŚS
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Inżynier Mechanik, aleje Jerozolimskie 424A, Pruszków