Oferta pracy

Inżynier Mechanik

Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o.O firmie

Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o.

Transportowa 5

Rogowiec (pow. bełchatowski)

Sempertrans Bełchatów to firma produkująca taśmy przenośnikowe. Nasz zakład należy do branży chemicznej, jesteśmy częścią austriackiej grupy Semperit, która specjalizuje się w produktach gumowych od prawie 200 lat.

Zadania

  • Planowanie i realizacja przeglądów maszyn
  • Analiza bieżących problemów
  • technicznych oraz proponowanie i wdrażanie działań zapobiegawczych
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym
  • Udział w planowaniu, harmonogramowaniu, budżetowaniu oraz zarządzaniu projektami inwestycyjnymi
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Nastawienie na rozwój zawodowy pracownika
  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Poszerzenie umiejętności mechanicznych
  • Teamwork oraz zarządzanie przez cele
  • Pakiet socjalny

Oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego
  • Języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenia w pracy w obszarze produkcyjnym
  • Chęci do pracy

aplikuj do Sempertrans i bądź częścią naszego zespołu!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy