Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Mechanik

ASPE Inc.

umowa o pracę
5 00013 000 brutto / mies.
umowa o dzieło
5 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 50010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie projektów poszczególnych części oraz zespołów mechanicznych

  • modernizacja i usprawnianie produkowanych elementów

  • tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej

  • wsparcie i nadzór procesów produkcyjnych i montażowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, lub pokrewne

  • doświadczenie w projektowaniu maszyn i podzespołów elektromechanicznych

  • znajomość zasad modelowania 3D, czytania i wykonania rysunku technicznego

  • znajomość oprogramowania CAD-a ( znajomość IronCAD będzie dodatkowym atutem )

  • umiejętność rozwiązywania problemów konstrukcyjnych, planowania i organizacji pracy własnej

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • umiejętność współpracy w interdyscyplinarnych zespołach projektowych

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się

To oferujemy

Oferujemy wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i kwalifikacjom, ciekawą, pełną wyzwań pracę w środowisku międzynarodowym.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

ASPE Inc.

ASPE is a company dedicated to the innovation and quality of the textile and promotional products industries. Our highly regarded RapidTag has revolutionized the industry with its leading-edge technological advances.

All of us here at ASPE strive for on-time performance, service, and quality. We listen to our customers and work hard to deliver flawlessly and dependably.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

ASPE Inc amerykański producent sprzętu do sitodruku, aktualnie poszukuje do nowo powstającego zespołu w Polsce inżynierów mechaników którzy będą odpowiedzialni za projektowanie i testowanie maszyn oraz przygotowanie dokumentacji produkcyjnej.