Oferta pracy

Inżynier Mechanik

AIUT Sp. z o.o.O firmie

  • Greenville, Stany Zjednoczone

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie koncepcji układów mechatronicznych na etapie ofertowania oraz realizacji projektów

  • analiza i odpowiedni dobór elementów w celu prawidłowej realizacji projektów

  • analiza realizowanych projektów pod kątem uzyskania najlepszych rozwiązań jakościowych uwzględniając aspekty ekonomiczne

  • tworzenie dokumentacji technicznej na potrzeby realizacji projektów

  • nadzór nad pracami montażowymi

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowy maszyn

  • wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika Budowa Maszyn lub pokrewny kierunek)

  • wiedza z zakresu projektowania układów pneumatycznych

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do wyjazdu na min. 2-letni kontrakt do USA po uprzednim kilkumiesięcznym wdrożeniu w siedzibie głównej AIUT w Gliwicach

  • mile widziana znajomość programu Inventor

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, otwartość na nowe wyzwania

  • sumienność i umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji

  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu, o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku

  • pełne wyzwań zadania dające możliwość zawodowego rozwoju oraz zdobywanie szerokiego doświadczenia w różnych obszarach

  • pakiet świadczeń dodatkowych w USA (m.in. opieka medyczna, opieka dentystyczna, ubezpieczenie na życie)

  • pomoc w procesie relokacji (m.in. opłacenie kosztów przelotu, zagwarantowanie mieszkania na okres pierwszych miesięcy pobytu w USA, udostępnienie samochodu służbowego oraz karty paliwowej)

AIUT Sp. z o.o.

AIUT jest prywatną firmą inżynierską dostarczającą złożone systemy techniczne dla klientów przemysłowych na całym świecie. Dostarczane rozwiązania obejmują stanowiska zrobotyzowane, linie produkcyjne, systemy komunikacyjne IoT, systemy IT zarządzania ruchem i zasobami. AIUT tworzy własne produkty w oparciu o innowacyjne technologie, które są częścią wdrażanych systemów.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Inżyniera Mechanika / Konstruktora Budowy Maszyn do naszego oddziału w USA w Greenville (wyjazd na kilkuletni kontrakt).

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy