Inżynier mechanik utrzymania obiektu

Antal Engineering & Operations O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Wspieramy naszego międzynarodowego Klienta w procesie rekrutacji na stanowisko Inżynier Mechanik (utrzymanie ruchu obiektu). Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, chcesz spróbować swoich sił w międzynarodowej firmie to zapraszamy do aplikowania!

Inżynier mechanik utrzymania obiektu (rekrutacja zdalna)Numer ref.: /94/10/2019/WW
Opis stanowiska
  • Stała weryfikacja poprawności parametrów pracy maszyn i urządzeń w firmie (tj. kotły, sprężarki, instalacje, system ppoż.),
  • Prace związane z podłączeniem mediów do nowych linii produkcyjnych,
  • Współtworzenie standardów obsługi technicznej maszyn oraz urządzeń,
  • Planowanie i nadzorowanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń utrzymania obiektu,
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i jej nadzór,
  • Tworzenie instrukcji i procedur pracy,
  • Wprowadzanie zmian poprawiających efektywność pracy maszyn i urządzeń.
Oczekiwania:
  • Wyższego wykształcenia technicznego preferowane mechanika lub pokrewne,
  • Doświadczania pracy w środowisku produkcyjnym,
  • Praktycznej wiedzy w obszarze mechaniki utrzymania infrastruktury,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Innowacyjności,
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP.
Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,
  • Pakiet socjalny (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne),
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe,
  • Pracę w międzynarodowymi  dynamicznie rozwijającym się zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy