Ta oferta pracy jest nieaktualna od 103 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier - Mechanik Utrzymania Ruchu

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa Brembo to międzynarodowy koncern, działający w branży motoryzacyjnej, światowy lider dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.

    Jesteśmy w 19 krajach na świecie, a od prawie 13 lat także w Polsce, gdzie produkuje się najnowocześniejsze modele tarcz hamulcowych oraz zacisków. Obecnie pracuje z nami ponad 2000 pracowników w czterech Zakładach: w Częstochowie, Dąbrowie Górniczej i Niepołomicach.

    Obecnie, w związku z rozwojem procesów odlewniczych i struktur firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    INŻYNIER MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU
    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
    (kod: D/IM/S )

    Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Inżyniera Mechanika Utrzymania Ruchu będzie utrzymanie urządzeń w optymalnym stanie technicznym oraz zapewnienie bezawaryjnej pracy linii produkcyjnych w zadanym obszarze odpowiedzialności.

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie planów oraz organizacja działań prewencyjnych z wykorzystaniem systemu CMMS
    • Zapewnianie zasobów niezbędnych do wykonywania prac
    • Wspieranie zespołu w działaniach operacyjnych
    • Koordynowanie, kontrola pracy zewnętrznych serwisów oraz podwykonawców
    • Zapewnienie aktualnej dokumentacji technicznej
    • Zapewnienie niezbędnych części zamiennych
    • Rozwiązywanie problemów technicznych i wprowadzanie udoskonaleń
    • Współpraca z innymi działami w kwestiach produkcyjnych, jakościowych oraz bezpieczeństwa

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne mechanika lub budowa maszyn
    • Znajomość zagadnień z mechaniki ogólnej, mechaniki siłowej
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w tym rysunków hydrauliki i pneumatyki siłowej, rys technicznego itp.
      Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym minimum 2 3 lata
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (współpraca z firmami obcojęzycznymi)
    • Dyspozycyjność
    • Umiejętności analizowania oraz podejmowania decyzji pod presją czasu
      Znajomość programów wspomagających projektowanie (AutoCad itp.) będzie dodatkowym atutem
    • Doświadczenie w zakładzie przemysłu ciężkiego o wysokim stopniu uprzemysłowienia będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
    • Pracę na samodzielnym, odpowiedzialnym stanowisku dającą wiele satysfakcji
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aplikacji
    za pomocą przycisku do aplikowania.

    Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia: 29.08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych”.