Oferta pracy

Inżynier - Specjalista w Dziale Utrzymania Ruchu

Emerson Automation Fluid Control & Pneumatics Poland Sp. z o. oO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
    • Obecność w 45 krajach
    • 88.000 pracowników na świecie
    • Ponad 600 pracowników w Oddziale Produkcyjnym w Łodzi
    • Ponad 500.000 produktów w ofercie
  • Bezpieczne miejsce pracy
  • Globalny lider łączący technologię i inżynierię zapewniające innowacyjne rozwiązania w zakresie pneumatyki i sterowania przepływem mediów
  • Szerokie spektrum obsługiwanych branż:
    • Branża przemysłowa
    • Branża procesowa
    • Branża medyczna
    • Automatyka maszyn

Opis stanowiska pracy:

Inżynier Działu Utrzymania Ruchu jest odpowiedzialny za wykonywanie prac związanych z zapewnieniem maszyn produkcyjnych w ciągłym ruchu, m.in. za naprawy, prewencje, instalacje i działania zabezpieczające w odniesieniu do maszyn, urządzeń mechanicznych oraz instalacji w budynku.

Obowiązki:

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń,
  • Bieżący nadzór nad stanem technicznym instalacji elektrycznych i automatyki w zakładzie,
  • Bieżące przeglądy, konserwacja i naprawy instalacji elektrycznych i automatyki,
  • Usuwanie awarii maszyn i instalacji produkcyjnych,
  • Realizowanie harmonogramu napraw,
  • Prognozowanie zapotrzebowania na sprzęt, części zamienne oraz inne środki, składanie
    i sprawna obsługa zamówień,
  • Realizacja obowiązków w zakresie uruchamiania i odbiorów maszyn i urządzeń,
  • Dbanie o zgodność z polityką i wszelkimi procedurami korporacyjnymi (w tym przepisami dotyczącymi BHP).

Podstawowe kwalifikacje:

  • Wykształcenie: średnie techniczne lub wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika, automatyka, mechatronika.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku: minimum 2 lata,
  • Wiedza: umiejętność czytania rysunków technicznych oraz analizy schematów elektrycznych i elektronicznych,
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV,
  • Znajomość automatyki przemysłowej - mile widziana.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w solidnej, międzynarodowej firmie która ceni „work-life balance",
  • Wsparcie w początkowym 3 miesięcznym etapie wdrożenia poprzez objęcie programem „Adaptacji Nowych Pracowników”,
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych niezbędnych do podnoszenia kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy,
  • Multikarnet sportowy dofinansowany przez Pracodawcę,
  • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe w bardzo atrakcyjnych cenach,
  • Dofinansowanie posiłków w firmowej kantynie,
  • Bardzo atrakcyjne benefity w ramach zakładowego funduszu socjalnego, np. karta podarunkowa na Święta, paczki świąteczne dla dzieci Pracowników,
  • Integracyjne spotkania i imprezy okolicznościowe w świetnej atmosferze.

Our inclusive company culture celebrates the unique perspectives, diversity of thoughts, and outstanding innovation that come to life when we actively seek to hire and develop the best, brightest team members from all backgrounds. These unique points of view help cultivate fresh thinking and new ideas, ensuring our continued success into the future.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy